Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdés elméleti, de összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés elméleti, de összejönnétek olyan személlyel akinek csak pár hónapos kapcsolatai voltak.. neked pedig többéves tapasztalatod lenne párkapcsolatról? Veszett ügynek számít az ilyen szituáció?

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Nekem az.

Amikor en nem értettem valakiknek 40 évesen is még miert nincs se családja se gyereke, MINDEN esetben rájöttem arra, miért is.

Kár ilyenekkel vesződni.

20 éveseknél még talán van remény arra hogy nem selejtek nem jellemhibásak, de mondjuk pl egy bántalmazó 20 évesen és 40 évesen is az, vagy egy alkohokista is ugymarad, vagy drogos is.

2022. dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi a probléma?

Az, hogy azt feltételezzük, hogy azért, mert nem volt hosszú távú kapcsolata, ezért biztos, hogy alkalmatlan lenne komoly kapcsolatra? Ez viszont hülyeség. Számtalan oka lehet, hogy valakinek miért nem volt még komolyabb kapcsolata. Lehet, hogy csak nem volt szerencséje. És úgy vagyok vele, hogy többre értékelem, ha valaki képes a rosszból kilépni, mint azt, aki inkább egy mérgező kapcsolatban tengődik évekig.


Vagy az úgymond "párkapcsolati tapasztalat" hiánya zavar? Ezt még nagyobb hülyeségnek tartom. Nem ezen fog múlni egy párkapcsolat minősége.

2022. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Összejönnék, de nem is gondolnám, hogy közöm van ilyen szinten a múltjához. Voltak kapcsolatai, amik mind véget értek. Házas nem volt, gyereke nincs. Ennyi tartozik rám a múltjából - és ennyi tartozik az én múltamból őrá.
2022. dec. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Sógornőmék a pozitív példa. 35 volt mindkettő, mikor összejöttek, sógornőm több hosszú kapcsolattal a háta mögött, a fickónak a max 3 hónap volt. 2 évre rá összeházasodtak, ma van 3 gyerekük és 13 éve együtt vannak.
2022. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Konkrétan 0 kapcsolati tapasztalattal kezdtem a férjemmel találkozgatni. Neki volt előttem 2 hosszabb, több éves kapcsolata és 4 rövidebb. 9 éve vagyunk együtt, és soha nem okozott gondot ez kettőnk között. Bár az is igaz, hogy én még nagyon fiatal, 21 éves voltam mikor találkoztunk, ő 28 volt akkor.
2022. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez megint két emberen múlik.
2022. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!