Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a parom? Hogyan tudnek a szituacioban zero contactot teremteni?

Figyelt kérdés

Juliusban szakitottunk 11 honap utan. Szerintem jol meg tudtunk lenni, bar az a helyzet, nekem is voltak problemaim. Egy helyen dolgozunk, viszont kulonbozo muszakokban, es mindketten olyan pozicioban vagyunk, hogy muszaj beszelnunk munkaugyben legalabb. Sokszor nehez volt osszeegyeztetni, hogy talalkozzunk. Tisztaban vagyok az en hibaimmal is, az utolso harom honapban nem hogy nem talalkoztunk (es szeretkeztunk) eleget, azt hiszem megfojtottam. Azzal szakitott velem, hogy szerinte tul kulonbozoek vagyunk, nem vagyunk kompatibilisek. Az a helyzet, hiaba probaltam anno a problemainkat megbeszelni, nemigen jutottunk el a megoldas megbeszelesehez, kerulte az ilyeneket mondvan o boldog velem, es meg jobban meg akar ismerni. Ugyhogy mar veszekednem kellett vele ahhoz, hogy talalkozzunk. Sajnos ez jellemzo volt a kapcsolatunkra, ki a fene akar varni heteket arra, hogy eszebe jusson neki is elhivni talalkozni?... (sokszor ez volt a problemaja, en meg turelmetlen voltam, ezt bevallom. Szerelmes vagyok eleg rendesen.)

Nekem is feltunt, hogy nem mukodik, gondolkoztam azon, hogy szakitok vele, mert ugy gondoltam nem szeret elegge. Erre o szakitott velem, merthogy nem mukodik.

Eltelt masfel honap azota, nemreg megkerdeztem tole ujra, miert szakitottunk. Ugyanez a valasz, mire kerdeztem, nem azert mert nem akartal belem energiat fektetni? "Nem, azert szakitottam veled, mert kulonbozo emberek vagyunk." En erveltem neki, hogy normalis emberek, akik fontosak egymasnak, javitani probalnak rajta. De o elhatarozta magat, es tartja magat hozza.

Tisztaban vagyok vele, hogy mind a kettonknek fejlodnie kell, ezert jo, ha kulon toltjuk ezt az idot (persze miutan kiduhongtem magamat stb. Tipikus hibakat is elkovettem, mint pl ez, hogy ugye beszeltem vele errol probaltam vele normalisan beszelni vele, bar azt egyszer se kertem, hogy jojjunk ujra ossze.) Tanacsok? Jo lenne megvaltoztatni a velemenyet, ha meglehet...

Esetleg ha megvan valakinek az egyik ilyenfajta konyv, el tudna nekem kuldeni? Nem vagyok hajlando fizetni ilyenekert, manapsag mindent le lehet tolteni az internetrol.



2018. aug. 28. 07:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Akkor toltsd le.
2018. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen igaza van, alap dolgokban különböztök, nem illetek össze. Ne alázd magad tovább, hogy pitizel. Nem fog működni. Hagyd békén.
2018. aug. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem tiltom le, gyerekes dolog, megtettem, de nem segitett, hiszen minden heten talalkozom vele. Nem fogok felmondani, es erre o is batoritott, hogy ne tegyem. Latom, hogy teljesen ot se hagyja hidegen a dolog, barmit is mond.

Attol meg, mert egy makacs gyerek, szerintem meg lehetne probalni megegyszer. Tobb kozos van bennunk, mint kulonbseg. De persze jobb, ha erre o maga jon ra.

2018. aug. 28. 07:51
 4/14 A kérdező kommentje:
Bekenhagyni bekenhagyom, de nem akarok tovabblepni. Uj alapra akarom helyezni ezt az egeszet, ha lehetseges.
2018. aug. 28. 07:54
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Miért ragaszkodsz hozzá ennyire, ha látod, hogy nem szerelmes beléd és nem akar veled lenni? Tényleg azt akarod, hogy kényszerből legyen veled, játszmázásokkal akarod elérni, hogy újra veled legyen? Minél jobban erőlködsz, annál rosszabb... Megpróbáltátok, de nem működött, így ideje tovább lépni, ő már megtette. Nem kell erőltetni azt, ami nem működik, főĺeg így, hogy a másik nem akarja, hogy működjön. Lépj tovább és találj valaki olyat, aki tényleg veled akar lenni, akiért nem kell így küzdeni, mert aki szeret téged, az megtesz mindet, hogy jó legyen a kapcsolatotok, aki meg nem, az nem. Ezt el kell fogadni.
2018. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

jaaaj, nekem is volt egy ilyen hapsim. pont ugyanezt a szöveget tolta, mint te: "energiát belefektetni", "megjavítani", "fejlődni" stb.


nem értette meg, hogy mindezeket én NEM akarom.


illetve akkor fogta fel, amikor lett másik barátom, akihez hozzámentem, és gyerekünk is lett. éveket pazarolt rám az életéből, pedig csak 9 hónapig voltunk együtt.

2018. aug. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
+1 utolsohoz... nekem is volt ilyenben reszem. Hogy majd elerem hogy ujra belemszeress, majd kijavitjuk/kijavitom... en meg kulturalt emberkent a vegere odajutottam, hogy azt kellett mondanom, hogy takarodjon mar odebb, mert en ezt nem akarom. Latni sem birom, irrital, nem illunk ossze, nem mukodik. A te exed is el fog idaig jutni. Nem illetek ossze. Mar a kapcsolat alatt is konyorognod kellett hogy talalkozzon veled haho... ne alazd meg magad meg jobban.
2018. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Bekenhagyni bekenhagyom, de nem akarok tovabblepni. Uj alapra akarom helyezni ezt az egeszet, ha lehetseges."


Ebben hol a békénhagyás?

2018. aug. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

a reménytelen, viszonzatlan szerelmen a legtöbben átesünk.


méltósággal kell viselni.

2018. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Békénhagyom (nem kezdeményezek beszélgetést, sajnos ezt ő maga is megteszi, mert nem tudja kezelni a helyzetet. Azt csinál, amit szeretne, nem keresem, eléggé fáj), mert tudom, hogy most, így, nem múködne. Ő egy nagy gyerek, aki nem tudja, hogy mit szeretne, aki fél a kapcsolatoktól, és könyörgöm, folyamatosan azt hajtogatta nekem, mikor felhoztam a problémámat, hogy nem találkozunk eleget, hogy Ő MILYEN BOLDOG velem, és hogy csak mégjobban meg szeretne ismerni, és próbáljak türelmes lenni. Direkt ezért beszéltem vele újra, mert az ő szájából akartam hallani, hogy "bocs nem tudlak szeretni, nem éred meg az energiát." Ez olyan nagy kérés? Miért nem lehet a szemembe mondani?... Egyszóval mindkettőnknek szüksége van fejlődésre. Nem vagyunk egy szinten. De én remélem, ha egyszer mindkettőnk kapott még egy-két pofont (ő sztem még nem kapott eleget ay élettől) akkor újra egymásra találhatunk. Nem igaz, hogy annyira különbözünk egymástól. Olyan értékei vannak, amiket Magyarországon soha a büdös életben nem találtam meg senkiben, és erre 8 évig vártam, és el is kellett költöznöm egy másik országba (nem magyar a srác).

Másrészt semmi kedvem mással kezdeni, a fenti példából adódóan senkit nem találtam még rajta kívül, aki ezeket az értékeket képviseli. Én tudom, mit csesztem el, nem értékeltem eléggé az időt, ami nekünk adhatott, és elmérgesítettem a kapcsolatunkat, mert rágörcsöltem. Ő meg nem volt hajlandó velem kommmunikálni azon kívül, hogy nyugtatgatott, hogy csak meg kell szoknunk, mert tudja, hogy ez nehéz. Amúgy pedig egy értékes ember, ezért fáj ennyire.

2018. aug. 28. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!