Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a parom? Hogyan tudnek a szituacioban zero contactot teremteni?

Figyelt kérdés

Juliusban szakitottunk 11 honap utan. Szerintem jol meg tudtunk lenni, bar az a helyzet, nekem is voltak problemaim. Egy helyen dolgozunk, viszont kulonbozo muszakokban, es mindketten olyan pozicioban vagyunk, hogy muszaj beszelnunk munkaugyben legalabb. Sokszor nehez volt osszeegyeztetni, hogy talalkozzunk. Tisztaban vagyok az en hibaimmal is, az utolso harom honapban nem hogy nem talalkoztunk (es szeretkeztunk) eleget, azt hiszem megfojtottam. Azzal szakitott velem, hogy szerinte tul kulonbozoek vagyunk, nem vagyunk kompatibilisek. Az a helyzet, hiaba probaltam anno a problemainkat megbeszelni, nemigen jutottunk el a megoldas megbeszelesehez, kerulte az ilyeneket mondvan o boldog velem, es meg jobban meg akar ismerni. Ugyhogy mar veszekednem kellett vele ahhoz, hogy talalkozzunk. Sajnos ez jellemzo volt a kapcsolatunkra, ki a fene akar varni heteket arra, hogy eszebe jusson neki is elhivni talalkozni?... (sokszor ez volt a problemaja, en meg turelmetlen voltam, ezt bevallom. Szerelmes vagyok eleg rendesen.)

Nekem is feltunt, hogy nem mukodik, gondolkoztam azon, hogy szakitok vele, mert ugy gondoltam nem szeret elegge. Erre o szakitott velem, merthogy nem mukodik.

Eltelt masfel honap azota, nemreg megkerdeztem tole ujra, miert szakitottunk. Ugyanez a valasz, mire kerdeztem, nem azert mert nem akartal belem energiat fektetni? "Nem, azert szakitottam veled, mert kulonbozo emberek vagyunk." En erveltem neki, hogy normalis emberek, akik fontosak egymasnak, javitani probalnak rajta. De o elhatarozta magat, es tartja magat hozza.

Tisztaban vagyok vele, hogy mind a kettonknek fejlodnie kell, ezert jo, ha kulon toltjuk ezt az idot (persze miutan kiduhongtem magamat stb. Tipikus hibakat is elkovettem, mint pl ez, hogy ugye beszeltem vele errol probaltam vele normalisan beszelni vele, bar azt egyszer se kertem, hogy jojjunk ujra ossze.) Tanacsok? Jo lenne megvaltoztatni a velemenyet, ha meglehet...

Esetleg ha megvan valakinek az egyik ilyenfajta konyv, el tudna nekem kuldeni? Nem vagyok hajlando fizetni ilyenekert, manapsag mindent le lehet tolteni az internetrol.



2018. aug. 28. 07:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szóval inkább a második kérdésem lenne a mérvadó. Hogyan tudok egy ilyen szituációban zero contactot teremteni? Tudom, hogy mind a kettőnknek kell. Egyszerűen ezekben a felnőtt dolgokban nem tudok viselkedni. Ma is együtt fogunk dolgozni, és csak remélhetem, hogy megint nem kezdi el azzal fájdítani a szívemet, hogy beszél hozzám, ahogy régen szokott. Nem tudom, hogy lehetséges-e úgy ignorálnom őt, hogy közben ne bántsam meg. Nem szeretnék a barátja lenni, ezt megmondtam neki is.
2018. aug. 28. 15:11
 12/14 anonim ***** válasza:

jaj, hagyjad már ezt a fiút.


meg ezt a fejlődéses szöveget is. veled semmilyen közös ügye nincsen.


igen, fáj, jó lenne még jobban megalázkodni előtte, de értelmetlen. ő már továbblépett, azt javaslom, tedd te is ezt.

2018. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a zéró kontaktot ő már megteremtette. ideje lenne neked is.
2018. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem is.


lehet támogatni egymást a ronggyá égésben.

2018. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!