Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En vagyok a buta durva feleseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok a buta durva feleseg amiert nem akarom hogy a ferjem igyon minden nap, vagy ez teljesen normalis hogy iszik?

Figyelt kérdés

Nekem Apam alkoholista, nagyon sokszor kotekedett Anyaval, mindig feltem mikor jon haza mennyire lesz reszeg, lesz a rendorseg nalunk ma este..rossz volt az az idoszak, de elmult.

A ferjem sajnos minden nap iszik, es minden nap a kocsmaban van. Nem kotekszik velem, de mindig felek ugyanugy mint gyerekkoromban, hogy mikor jon haza, mennyire lesz reszeg, maradt e penz nala vagy megvertek e esetleg mert eleg rossz kornyeken elunk es nagyon naiv a ferjem. Nem tudom en vagyok e a hazsartos feleseg, de akik ott vannak a kocsmaba azok mind azt az elvet valljak hogy " munkaban is sokat vagyok, kocsmaba miert ne lehetnek" szerintem a ferjem is igy gondolja meg tele is beszelik a fejet hogy ez igy van jol hogy egy ferfi munka utan a kocsmaban van.

En vagyok a rossz amiert ugy gondolom ez nincs rendben?


2022. dec. 7. 15:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha elköltözik se teszi le, akkor meg magát sajnaltatja azért iszik, lesz rá ok. És az a durva h társadalom nagy része alkesz megha nem is gondolja magáról! Na akkor gondoljátok bele ismerkedesnel mekkora az esélye h ilyet fogsz ki! Persze az elején nem olyan feltűnő. Méh nem úgy néz ki h nagyságú meg igénytelen. Lehet vékony fiatal pasi is. De hanyadek amit csinálnak. Méh h nem mennek segitsegert. A pia irányítja az életüket. Az van a kozpontban. Minden gondolatok a körül forog az elvonási tünetek miatt. Ha meg nem pial mogorva. Azzal meg mit akarsz kezdeni?
2022. dec. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi az annyi amiert alkesszal vagy ?
2022. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!