Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En vagyok a buta durva feleseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok a buta durva feleseg amiert nem akarom hogy a ferjem igyon minden nap, vagy ez teljesen normalis hogy iszik?

Figyelt kérdés

Nekem Apam alkoholista, nagyon sokszor kotekedett Anyaval, mindig feltem mikor jon haza mennyire lesz reszeg, lesz a rendorseg nalunk ma este..rossz volt az az idoszak, de elmult.

A ferjem sajnos minden nap iszik, es minden nap a kocsmaban van. Nem kotekszik velem, de mindig felek ugyanugy mint gyerekkoromban, hogy mikor jon haza, mennyire lesz reszeg, maradt e penz nala vagy megvertek e esetleg mert eleg rossz kornyeken elunk es nagyon naiv a ferjem. Nem tudom en vagyok e a hazsartos feleseg, de akik ott vannak a kocsmaba azok mind azt az elvet valljak hogy " munkaban is sokat vagyok, kocsmaba miert ne lehetnek" szerintem a ferjem is igy gondolja meg tele is beszelik a fejet hogy ez igy van jol hogy egy ferfi munka utan a kocsmaban van.

En vagyok a rossz amiert ugy gondolom ez nincs rendben?


2022. dec. 7. 15:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Válás. Mikor lett ilyen? Mindig is ilyen volt? Beszélj vele! “ Józsi nem tudom elviselni, hogy állandóan iszol! Kérlek fejezd be, mert ezzel fájdalmat okozol nekem! Ha nem változol meg, akkor elválok, mert nem szeretnék úgy élni ahogy gyerekkoromban!” Ezt mondd meg neki, ha semmi változás akkor elválsz. Ez az egyetlen egy út van.
2022. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az elejen is ilyen volt, de akkor nem itt laktunk ahol most es ennyire nem volt durva mint most. Egyebkent beszelek neki minden nap, ha ez igy marad elhagyom akkor is ha szep az eletunk..nekem nem er ennyit a felepitett eletunk hogy minden nap feljek
2022. dec. 7. 15:39
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Válás. Valószínűleg ha nem is tudatosan, de pont olyan férfit választottál, mint amilyen az apád. Nem hinném, hogy ez változni fog.
2022. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Akkor hagyd el. Ne húzd az időt, mert úgysem változik meg. Nem tudom mennyi idősek vagytok, de hidd el. 20 felett az emberek alig változnak. 24 voltam mikor férjhez mentem. Ugyanezt csinálta a volt férjem is. 30 éves koromig tűrtem. Elváltam tőle, persze nem akarta de nem tett semmit azért, hogy ne így legyen. Már 40 vagyok, de a mai napig szoktam látni a helyi kocsma előtt. Állítólag drogozik is, meg rossz társaságban van. Az én életem azóta rendezett, nyugodt. Született egy kisfiam. Neki se kutyája se macskája. Csak a pia, csak a drog. 🤷🏻‍♀️
2022. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Válj el!!!!
2022. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Már rég kibsztam volna ezt a prolit.
2022. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Egyutt haladtunk az eletunkben, nelkule sosem tartanek itt ahol most. Sosem lett volna hazam stb, mert egyutt dolgoztunk meg erte es nem erdekelt emiatt hogy neha iszik. De mar nem igy vagyok vele
2022. dec. 7. 16:08
 8/22 A kérdező kommentje:
Raadasul gyereket sem szulnek neki soha..ez fix. Nem tudatosan valasztottam alkoholistat es még az otthoni sorozessel sem ertek egyet.
2022. dec. 7. 16:10
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Voltam a helyzetedben. Érdekes volt, hogy senki sem támogatta hogy elhagyjam az alkesz párom, sem a családom, sem az ismerőseim. Mindig azt mondták, hogy lehetne rosszabb is, legalább nem ver, legalább nem nőzik, dolgozik rendesen, mintha ezek valami pluszpontok lennének, holott ez lenne az alap. Húztam, halasztottam hosszú évekig, reménykedtem, sírva néztem minden nap az ablakból, hogy vajon mennyire fog tántorogni hazafele. Próbáltam szép szóval, próbáltam csúnyán, mentegettem hogy végülis jó ember. Aztán eljutottam arra a pontra, hogy vagy az erkélyről távozom végleg, vagy az ajtón. Arra gondoltam, hogy most kell elhagynom, amíg még nem beteg a piától, amíg még van állása, mert később már nem fogom tudni elhagyni. Úgyhogy leléptem, egyik napról a másikra. Hirtelen téptem fel a sebtapaszt, és ez egy jó taktika volt. Már csak azt bánom hogy annyi évet elpazaroltam rá.
2022. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

"Sosem lett volna hazam stb, mert egyutt dolgoztunk meg erte "


Mint nagyon sokan mások. Mégsem alkeszok.


Anyádnak milyen élete van? Na az vár rád is.

2022. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!