Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En vagyok a buta durva feleseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok a buta durva feleseg amiert nem akarom hogy a ferjem igyon minden nap, vagy ez teljesen normalis hogy iszik?

Figyelt kérdés

Nekem Apam alkoholista, nagyon sokszor kotekedett Anyaval, mindig feltem mikor jon haza mennyire lesz reszeg, lesz a rendorseg nalunk ma este..rossz volt az az idoszak, de elmult.

A ferjem sajnos minden nap iszik, es minden nap a kocsmaban van. Nem kotekszik velem, de mindig felek ugyanugy mint gyerekkoromban, hogy mikor jon haza, mennyire lesz reszeg, maradt e penz nala vagy megvertek e esetleg mert eleg rossz kornyeken elunk es nagyon naiv a ferjem. Nem tudom en vagyok e a hazsartos feleseg, de akik ott vannak a kocsmaba azok mind azt az elvet valljak hogy " munkaban is sokat vagyok, kocsmaba miert ne lehetnek" szerintem a ferjem is igy gondolja meg tele is beszelik a fejet hogy ez igy van jol hogy egy ferfi munka utan a kocsmaban van.

En vagyok a rossz amiert ugy gondolom ez nincs rendben?


2022. dec. 7. 15:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
Válj el. Az a legjobb.
2022. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%

A férjed már most egy hatalmas alkesz.


Ne csak mondd a válást, cselekedd.

2022. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%
Rossz helyen laktok? Oszt mitol rossz? Van par csoves? Nagyon kel toluk felni hu hu..
2022. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyedül maradnál velem össze jöhetsz. Én munka után haza megyek és füvet szívok :)
2022. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenekkel is csak azért van eggyütt a nő mert baromi jól keresnek.
2022. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Nem normális, ha valaki minden nap iszik, de még az se, ha valaki pl. heti egyszer módszeresen leissza magát.
2022. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

15

AZ ilyenek szoktak a feleségükön élősködni. Nyilván az ilyen feleségek sem normálisak, de valahogy megtalálják egymást.

2022. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
19%
17. Aha persze. Ferfi otthonrol melozik havi milliokat keres.
2022. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem nagyon van válaszod. Eg idő után a szex se fog menni neki. Nem fogja tudni iranyitani az életét vagyis már nem fogod a férfit látni benne hanem gusztustalan lesz. Beszélj vele de ne reménykedj.Pia motorjával is teszi az emberkét ha nem isznak. Mindenki a saját életéért felelős. Ne legyen büntudatod! Te is adtál neki olyan dolgokat amiért hálás lehet. Nem is értem ha ez a pia téma neked gyermekkorban is probléma volt akkor hogy tudtál ilyennel osszejonni. Pillanatnyi fellangolasbol?
2022. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%

Csak beszélek neki minden nap, hogy elhagyom...


Bocs, nem a szádat kell tépni, hanem holnap beadni a válópert és elköltözni.


Amíg csak fenyegeted, mit vársz? Hogy majd ő leteszi a piát? Ugyan, miért kéne? Jól érzi magát vele.

2022. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!