Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen belém van zúgva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belém van zúgva a szembeszomszédom! Már nagyon durva. Mit csináljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval...én 22 éves fiú vagyok. A szembeszomszédom egy 7.-es kiscsaj, szóval 14-15 éves lehet? Nem is tudom...na mind1 is, a lényeg az, hogy akárhányszor látja hogy kimegyek a teraszra cigizni, ő kimegy az ő teraszukra, és onnan próbál velem kommunikálni...ami annyiból áll(jajj elfelejtettem, közel 3 éve komoly párkapcsolatban élek, és gyakran van nálunk a barátnőm)hogy éppen hol hagytam a nőmet, és közli velem, hogy ha aznap éjjel nem akarok egyedül aludni, ő nagyon szívesen jön melegíteni...-.- nagyon félelmetes...Ráadásul a húgom évfolyamtársa, és folyamatosan hallja ahogy a kiccsaj rólam mesél, kérdez nagyobbaktól hogy mit tudnak rólam, meg hova járok bulizni, mi a kedvenc...akármim...Ha készülök elmenni, megyek ki a kocsihoz,és látom, hogy engem néz, bárhonnan is...És ez már lassan 4 hónapja így megy, Legalábbis ennyi ideje tudok róla...Mit csináljak vele? A beszéd nem használt, szerintem a múltkor azt hitte hogy eljegyeztem-.-...Előre is köszi!
2010. máj. 2. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Kúrd meg öreg,ha elmúlt 14!Lehet az életben nem lesz több ilyen fiatal suna a farkad közelében,csak vigyázz nehogy kiskorú legyen!
2010. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

ugyanez volt velem, majd megunja...ahogy gyurcsány is mondta:


"Lehet tüntetni a parlament előtt, előbb-utóbb megunják, hazamennek"

2010. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha hetedikes akk 13 éves XD
2010. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Áááhhh. Az ilyenek szégyent hoznak a női társadalomra. Ne foglalkozz vele. Jól mondta gyurcsány, úgyis megunja egy idő után.
2010. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nyami!egy 13 éves suna. :) neki még őszinték a könnyei.
2010. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jajj...de írtam hogy komoly párkapcsolatban élek...

És nagyon zavaró a lány:S

2010. máj. 2. 20:00
 7/15 anonim ***** válasza:
költözz el
2010. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Legalabb jo a csaj?
2010. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd majd leállítja :)
2010. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Oszlasd fel vízágyúval!
2010. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!