Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen belém van zúgva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belém van zúgva a szembeszomszédom! Már nagyon durva. Mit csináljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval...én 22 éves fiú vagyok. A szembeszomszédom egy 7.-es kiscsaj, szóval 14-15 éves lehet? Nem is tudom...na mind1 is, a lényeg az, hogy akárhányszor látja hogy kimegyek a teraszra cigizni, ő kimegy az ő teraszukra, és onnan próbál velem kommunikálni...ami annyiból áll(jajj elfelejtettem, közel 3 éve komoly párkapcsolatban élek, és gyakran van nálunk a barátnőm)hogy éppen hol hagytam a nőmet, és közli velem, hogy ha aznap éjjel nem akarok egyedül aludni, ő nagyon szívesen jön melegíteni...-.- nagyon félelmetes...Ráadásul a húgom évfolyamtársa, és folyamatosan hallja ahogy a kiccsaj rólam mesél, kérdez nagyobbaktól hogy mit tudnak rólam, meg hova járok bulizni, mi a kedvenc...akármim...Ha készülök elmenni, megyek ki a kocsihoz,és látom, hogy engem néz, bárhonnan is...És ez már lassan 4 hónapja így megy, Legalábbis ennyi ideje tudok róla...Mit csináljak vele? A beszéd nem használt, szerintem a múltkor azt hitte hogy eljegyeztem-.-...Előre is köszi!
2010. máj. 2. 19:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Alázd meg valamivel. Mond meg neki hogy szálljon le róllad,de ne finoman, hanem keményen és lényegretörően. A mai fiatalok (magamból kiindulva) úgyse értenek a szép szóból. Vagy szólj az anyjának,az is hatalmas égés lenne neki.



Gondolj csak arra nehogymár egy tizenéves lányka tartson "terrorba".


15/L

2010. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szólj a barátnődnek, mielőtt a kislány ferdítené el neki a dolgokat, másban úgysem árthat neked.
2010. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, elrabolni és megerőszakolni nem tud... Tenni meg mit tudsz ellene? Semmit... barátnődnek mond el mi a szitu, aztán ha idegesíti hidd el ő intézkedni fog. De egyszerűen le kell sz.rni... Ez az én személyes véleményem, amikor 10edjére mész el mellette szó nélkül majd csak feltűnik neki valami.
2010. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld, ne reagálj rá. Meg lehetsz paraszt is nyugodtan, nehogy már egy szaros miatt érezd magad gázul. Majd megunja.
2010. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem halsz bele, ha nyilvános helyen néz, és beszél rólad.
2010. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!