Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szembeszomszédom, (panelban...

A szembeszomszédom, (panelban lakik) már napok óta nem húzza fel egyik redőnyét sem, és teljesen (fényzárásra) van leengedve! Már napok óta nem láttam. Baja esehetett?

Figyelt kérdés
(Abszolút nem jellemző rá a folyomatosan leengedett redőny nappal az összeset teljesen felhúzza már több mint 20 éve(mióta ismerjük egymást)de mostanság abszolút nem is nyitja meg! Azért gondolom, hogy ez gond, mert a teljesen leengedett redőny mellett nem tud szellőztetni mert megfogja a levegőt!)(Legutóbb 8 napja amikor felhúza (teljesen) egy 20-30percre este 11 körül akkor is zárva hagyta az összes ablakot, mégcsak bukón sem volt.) Mi lehet? Tipp?
2009. szept. 7. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
fogalmam sincs,szerintem csengess be hozzá!
2009. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy elutazott, és biztonsági okokból van lehúzva. Olyankor mi is lehúzzuk. Egyébként meg Te ismered, lehet érdemes lenne rácsörögni telefonon, vagy bekopogni, rokonát felhívni. Ez nem árthat, legalább látják, hogy figyelsz a körülötted élőkre. Szerintem nem veszik tolakodásnak. Csak finoman kell érdeklődni.

Majd írd le, hogy mi történt kíváncsi vagyok.

2009. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csöngess be, ha jóba vagytok. Ha tudod hogy biztosan nem utazott el, és nem nyit ajtót pár napig, akkor szólj a rendörségnek, mert ök bemennek. Ha büdös van akkor egyböl szólj a rendörségnek.
2009. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csöngess be, lehet, hogy elutazott.
2009. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Millió lehetőséged van: menj át, csengess be, vagy hívd fel vagy vonalas telefonon, vagy mobilon, ha egyik sem jön be, megkérdezed a közvetlen szomszédait.
2009. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Mindenféleképpen csinálj valamit,habár ha tényleg gond van akkor sajnos már késő lesz!A mi utcánkban is történt ilyen a postás vette észre és már büdös is volt!A látvány meg állítólag..........mindegy.Lényeg,hogy valamit cselekedj.Nem tudok újat mondani,csináld úgy,ahogy az előttem válaszolók is írták!

Majd írd meg mi volt!

2009. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívd fel telefonon,vagy menj át hozzá.Ha ajtót nyit nyugodtan mond meg neki,hogy aggódtál érte,és ezért mentél át..Rögtön meg is mondhatod neki ha jóban vagytok,hogy bármikor amikor úgy érzi rosszul van hívjon bátran téged.Az embernek jól esik ha van valaki akire számíthat ha egyedül van..
2009. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen menj át és mond el,hogy aggodtál, hogy valami baja esett, mivel(és itt mondd el,amit tapasztaltal).Vagy egy másik szomszédtól is rákérdezhetsz,pláne ha nem nyit esetleg ajtót.
2009. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Szia! Mi a helyzet? Rendeben van a szomszéd?
2009. szept. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy elromlott a redony. Ha aggodsz, menj at hozza.
2009. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!