Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parom facebook kapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom facebook kapcsolati statusza egyedulallo,ugye van okom feltekenykedni?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatban vagyunk.

Nekem ez olyan, mintha letagadna, es mellettem nozne.

Nem arrol van szo, hogy elfelejtette megvaltoztatni, hanem ezt tette ki szandekosan. Szerintem ebben sunyisag van, nozik.

Engem nem erdekelne ha nem lenne ki teve semmi, nekem sincs , senkinek semmi koze hozza. De az hogy o szandekosan egyedulallo kicsit eros, akkor en mi vagyok? (Nem irom le o mit mond erre, azert irtam ki mert idegenek velemenye erdekel)


2022. nov. 7. 23:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9 jajj velem is nagyon hasonló történt, csak annyi különbséggel, hogy én nem nagyon osztottam meg semmit Fb-on, viszont a pali akivel dolgom volt, ugyanúgy az exe után csorgatta a nyálát, valamint tinderre járt fel “barátkozni” (😂), és rólam sem mesélt az exének, max spanjainak. Ezek az emberek mehetnek a hulladékmegsemmisítőbe.:)
2022. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#11 Igen, barátkozni, k.urva jó :D Az én exem "bírálni" ment oda, mert jó érzés neki, ha bírálhatja a nők kinézetét és adhat rájuk egy jobbra vagy egy balra húzást :D


#9 voltam

2022. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!