Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parom facebook kapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom facebook kapcsolati statusza egyedulallo,ugye van okom feltekenykedni?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatban vagyunk.

Nekem ez olyan, mintha letagadna, es mellettem nozne.

Nem arrol van szo, hogy elfelejtette megvaltoztatni, hanem ezt tette ki szandekosan. Szerintem ebben sunyisag van, nozik.

Engem nem erdekelne ha nem lenne ki teve semmi, nekem sincs , senkinek semmi koze hozza. De az hogy o szandekosan egyedulallo kicsit eros, akkor en mi vagyok? (Nem irom le o mit mond erre, azert irtam ki mert idegenek velemenye erdekel)


2022. nov. 7. 23:54
A kérdező szavazást indított:
Van okom gyanakodni
Semmi baj ezzel, nincs benne semmi sunyisag
33 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Van. Ez durva.
2022. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A facebook profilom felfuggesztettem es csak a messengerem hasznalom, o ezt tudja, beleptem facebookra vissza ,megneztem a profiljat es egyeduallo..
2022. nov. 8. 00:03
 3/12 A kérdező kommentje:
De azert csinalja ezt mert egyertelmu hogy nozik?
2022. nov. 8. 00:03
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Én pl olyan szinten nem foglalkozom az fb profilommal, hogy lassan két éve semmit nem írtam ki. Ha ez neked ennyire fontos, akkor mondani kell neki és igen nőzik. Jól érzed.
2022. nov. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Kapcsolatban voltatok aztán levette?

Persze, hogy sunyul.

2022. nov. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
A facebook-on ha nem írja ki és tudja, hogy Te sem vagy úgy fent rajta akkor igen, valószínűleg nőzik.
2022. nov. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Facebook az Isten !!
2022. nov. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem az isten, de nagyon jól lehet nézelődésre használni. Ha nincs kint, hogy kapcsolat vagy rejtve van az akkor ha más akar valamit, ráír zokszó nélkül. Ha tetszik akkor meg még szerencséje is van az illetőnek. Olyan mint egy kib...ott társkereső.
2022. nov. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Az egyedülálló státusz nagyon rossz. Ha nincs kint semmi, az teljesen oké, de így, hogy már együtt voltatok és direkt ezt tette ki... Még ha eleve ez lenne kint és szólás után megváltoztatná, azt mondom oké, de így...


Én nem akartam kitenni exemmel, de más gyanús jelek voltak. Pl ha kitettem valamit, sosem lájkolta. Egyszer kitettem egy közös képet, megjelöltem rajta, de neki úgy volt beállítva, hogy el kell fogadnia, mielőtt megjelenik a profilján. Nekem is úgy van, úgyhogy tudom jól, hogy működik. De ő bekamuzta, hogy meg sem jelent neki és ezért nem tudja elfogadni. Persze ezt se lájkolta be meg semmi, meg ugye meg se jelent neki. Kint voltak az exével még a közös képek, ráadásul nem is egy mappában valahol mélyen, hanem a kiemelt képek között. Megkértem, hogy szedje le, mert rosszul esik látni, meg akárki ránéz a profiljára, azt hiszi, még mindig együtt vannak. Azt mondta oké, leszedi, nem akarta ott helyben, hanem "majd". Két héttel később rákérdeztem, hogy mizu, még mindig kint van, erre totál hülyének nézve képes volt azt mondani, hogy leszedte, majd a Facebook magától visszatöltötte😂😂😂 Kitalálhatjátok, hogy ez az exe mennyire volt csak a múltja :) Rólam meg persze nem mesélt neki, így nem lehetett jele a neten. Meg persze a Tinderes hódításai is jobb, ha nem látják, hogy kapcsolatban van... :)


Szerintem ezt a csávót ott kéne hagynod...

2022. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3%
Ennyi beteg embert. Nem csoda, hogy tömegével jártok pszichológushoz.
2022. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!