Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek tetszik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek tetszik, ha egy pasi magasabb?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy normális alkattal. 190 cm vagy felette?

Ti milyen magasak, alkatúak vagytok?



2022. okt. 30. 08:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Az tetszik, ha nálam magasabb és még magassarkút is tudok mellette hordani, de az én magasságomhoz sokkal ideálisabb a 180-185 cm körüli, mint a 190+. Nem mondom, hogy az kizáró ok, de egyáltalán nem lenne előny.

(Én 168 cm vagyok és vékony.)

2022. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
Mennyi hazug, képmutató ember van itt... Én majdnem 2 méter vagyok és még életben nem volt randim se, utálnak a nők mint a kutyagumit. Bezzeg a menőjenőknek akkor is van csajuk ha 150 centik összesen. Sose számít a magasság, testalkat, semmi, csak a pénz meg a farok a mai nőknek.
2022. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség 12! Az számít meg hogy mennyire tartanak helyesnek.
2022. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12-13. A magasság egy dolog a sokból. Ha olyan együgyűek vagytok, hogy leragadtok ott, hogy szerintetek fixen csak 1-2 dolog számít, ahelyett hogy a maguk komplexitásában látnátok a dolgot (mint ahogy mindent érdemes nézni az életben) és csak szélsőséges végletekben tudtok gondolkodni, akkor eléggé érdemes lenne elgondolkozni magatokon.


Ha vonzóbb akarsz lenni a nőknél, akkor mindenben (is) javítanod kell saját magadon, amiben csak tudsz. A magasságon vagy az arcszerkezeteden nem tudsz, de tényleg szó szerint minden máson viszont igen. Küldenél pár képet és mesélnél magadról és biztos vagyok benne, hogy legalább 30 dolgot tudnék mondani (kisebbet, nagyobbat), hogy mikben tudnál javítani a külsődön, megjelenéseden, viselkedéseden, hozzáállásodon, életeden, stb, hogy vonzóbb legyél a nőknek. De ha csak le vagy ragadva ott, hogy ez az 1-2 dolog számít, abból nem lesz semmi, csak további 50 év nyavalygás számodra.

2022. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten taszít. Zavaró és életszerűtlen.
2022. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!