Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vártok el hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok el hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagyok a párommal, mindig azt mondta, hogy bármikor hívhatom, mindig itt lesz nekem...

Nemrég elég durva élethelyzetbe kerültem....

Ma egyszer sem próbált meg hívni, holott tudta mennyire rosszul vagyok. Orvosnál is voltam covid teszten... (negatív)


Az előbb próbáltam hívni.. bocs! Itt és itt vagyok...


Tényleg én reagálom túl?


Hozzáteszem a munkaideje 6-14-ig tart....


2022. okt. 3. 16:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem, hogy te vagy-e a nő, mert a nők nem értik, hogy a férfiak másként működnek.

Ha nem tud segíteni, akkor semmi értelme beszélni róla.

2022. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mondta a párom már az elején, hogy bármikor hívhatom és egyebek, viszont mivel ő egészségileg nincs a topon, illetve olyan életvitelt folytat, hogy örül, ha pihenhet, nem mindig tudunk kommunikálni. Ennek ellenére hív, keres, amikor csak tud, minden nap többször, nekem ez a lényeg. Az, hogy érezteti velem, fontos vagyok számára.

Biztosan a tiéd sem viccből mondta ezt, talán kicsit túlreagálod most a dolgokat, mivel lelkileg sebezhetőbb vagy, ami érthető. Viszont próbáld meg az ő szemszögét is nézni. Neki sem feltétlenül csak annyi problémája vagy dolga van, amennyit feléd mutat.

2022. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12!

Akkor hol marad az őszinteség?

2022. okt. 3. 18:39
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
13-as Ő őszinte volt, szólt, hogy most nem ér rá. Az nonszensz, hogy ő abban a pillanatban ugorjon, ha te hívod, az ígérete nem erre szólt. Felnőtt nő vagy több súlyos problémával, értjük, hogy nehéz, de adott helyzet épp nem volt SOS sürgősségű.
2022. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az őszinteségre értettem, hanem arra, hogy nem akar rád terhet rakni például. Elintézi a dolgait, helyre teszi az esetleges gondjait, aztán keresni fog, ha tud, illetve tudtok normálisan beszélgetni, nem csak futva. Én így értettem.
2022. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#14

Nem szólt hogy nem ér rá....


Nem állok le vitatkozni. :)


Csak kerüljön olyan helyzetbe az édesanyád mint az enyém!


Persze! Nem sos, hiszen én nem tudom megváltani a világot. :)

De kapj egy rossz hírt bármelyik családtagoddal kapcsolatban és maradj magadra!

2022. okt. 3. 19:30
 17/20 A kérdező kommentje:

#15

Teljesen igazad van!

Köszönöm! :)

2022. okt. 3. 19:31
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem, az ő szpontjából nincs jelentősége.


Én sem szeretem, ha valaki olyankor hív, mikor dolgom van - bármi.

Majd elvégzem és utána! beszélgetek.

2022. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%

Csak kerüljön olyan helyzetbe az édesanyád mint az enyém! ez pedig egy rendkívül bunkó, rosszindulatú hozzászólás volt.


A pasid tudja, hogy ilyen aljas vagy?

2022. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Igen, tudja hogy mennyire őszinte vagyok!


Ez nem aljasság! Az teljesen más! Nézz utána a szavak jelentésének!


És ha már párkapcsolat, akkor gondolom egyformán foglalkozunk egymás problémáival is.

Én is mindig meghallgatom őt!

MINDIG! :) Ez alap!



De hogy mekkora nyomorék lett ez az oldal............

2022. okt. 3. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!