Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben volt már?

Figyelt kérdés
Több éve kapcsolatban vagyok, ő számomra az első férfi az életemben. De pár éve megismertem valakit a munkahelyemen egy idő után be is próbálkozott nálam de elutasitottam őt mivel ugye kapcsolatban vagyok és ő is, de beszélő viszonyban vagyunk, és egyre jobban kezdek hozzá vonzodni és ő is hozzám. Félek hogy elfog engem csábítani mert senki sem viselkedett így még velem,valami vonz hozzá. De páromat sose tudnam meg csalni. .
2021. aug. 7. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg vagy szakíts, vagy ignoráld a pasit. Mi ezen a bonyolult? Igen, mind voltunk kísértésben, akinek volt/van gerince, eképpen rendezi.
2021. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az elsö férfi az életedben, akkor még nagyon nem éltél. Ilyen szituációk, kísértések lesznek még. El kéne gondolkodnod, hogy tervezel-e a pároddal hosszabb távra, vagy csak azért nem tudnád öt megcsalni, mert ö az elsö szerelmed és mondjuk sajnálnád, ha vége lenne? Úgy gondolod, hogy az utolsó is? Mert az sem mindegy pl. hogy az életemnek melyik szakaszában járok. 20 évesen még nem gondoltam, hogy nekem az elsönél le kéne horgonyoznom, mikor éljek, ha nem fiatal koromban? 40 fölött már nem ugrál az ember, legalábbis aki fiatalon kiélte magát, az jó eséllyel nem, mert van már tapasztalata és tudja, hogy egyik sem jobb a másiknál, és az egész nem ér meg annyit.
2021. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!