Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Más is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Más is van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha nincs kapcsolatom, akkor vágyom rá, hogy legyen és szeretném ha valaki szeretne. Viszont már a gondolatától is rosszul vagyok annak, hogy összeköltözzek valakivel. Volt két hosszabb/komolyabb kapcsolatom, elsővel szinte már együtt éltünk, és hiába volt minden meg, nem tudtam magam otthon érezni. Másik párommal nem laktam együtt, de ha több napot töltöttünk együtt akkor már vágytam haza. És ez nem azért van, mert nem szeretek kimozdulni, vagy csak itthon szeretek lenni, mert épp ellenkezőleg pont, hogy szeretek jönni menni, nyaralásokon otthonosan érzem magam a szálláson. De férfival valahogy nem akarok összeköltözni..
2021. máj. 4. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem állsz még rá készen, nem szeretted őket eléggé.
2021. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Idő ehhez hozzászokni, hogy nem tudsz hova elvonulni, hazamenni, egyedül lenni. Én is voltam így, albiban laktam lakótársakkal, majd csak hosszú évek után költöztem össze az exemmel. De elég hamar megszoktam, hogy együtt élünk, aztán nagyon hiányzott, mikor ismét egyedül lettem.
2021. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én detto ugyan így vagyok ezzel
2021. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában akkor van ez, ha nem a megfelelő személlyel vagy együtt.


Volt olyan nő akivel el nem tudtam volna képzelni, hogy este együtt aludjunk

2021. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán nagyon ragaszkodsz a saját teredhez. Van ilyen, én is ilyen vagyok. Párommal se akartam összeköltözni, mert kényelmes volt a saját zúgom, még ha nem volt épp tökéletes.

Aztán rászántam magam. Életem legjobb döntése. Most már ott érzem magam komfortban, ahol ő is ott van. A kapcsolatunk is rengeteget fejlődött, én is, ő is.

2021. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Elkényelmesedtél, kevésbé vagy már rugalmas.
2021. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!