Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » JAJ! Beszóltam burkoltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JAJ! Beszóltam burkoltan párom nővéréről, mit gondolhat most párom rólam?

Figyelt kérdés

Véletlen volt, kedvelem a nővérét.

Mondtam páromnak hogy teljes ellátással van törökországba 1 hétre 260.000Ft-ért repülős út 2 főre.

És hozzátettem, hogy sok agyroggyant brom magyar meg elmegy a szros balatonba, 3kilóért.

Ez: volt a válasza páromnak:

Nem agyroggyant brmok, csak valakinek ez is megteszi. Nyilván nem vágott hozzá mosolygós képet.

Utána esett le, hogy a nővére és családja a balcsin nyaralt 1 hónappal ezelőtt.

Hirtelen kiesett, vajon most nagyon elástam magam előtte? Viszonylag friss a kapcsolatunk.


2022. szept. 23. 19:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

A barmok nyáron voltak a Balcsin

Most nyilván az is olcsóbb lenne Ahogy utoszezonban a tengerpart is olcsóbb csak ez az időpont nem is mindenkinek felel meg pl akinek iskolás gyerekek van Másrészt nem mindenki vágyik pláne gyerekekkel a torokokhoz repülővel

Attól még nem barom

2022. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsi lennék, hogy miért is nevezed „szaros Balatonnak”? Az, hogy neked a repülőút, a külföld és a tengervíz adja meg egy utazás minőségét, az a saját egyéni ízlésed… erre alapozva „agyroggyant brom”-nak nevezni bárkit is… nem véletlen ez a sok támadás a hozzászólások között.

Ha nekem tálalná ezt valaki úgy, hogy még csak nincs is senki ismerősöm, aki a „szros balatonba” ment volna nyaralni, még akkor is furcsán fogadnám.

Szóval én nem lepődnék meg, ha a párod szemedben most elástad magad, de ha csak egyszer fordult elő ilyen… beszéld meg vele, mond el neki miért gondolod így stb., akkor legalább te sem fogsz rugózni rajta.

2022. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Elég alpárian beszélsz. A "szerintem nem éri meg" vagy pláne a "szerinted is logikusabb akkor inkább erre költeni, ezt választani...?" stb. is teljesen ugyanazt kifejezi, nem kever bajba, no és nem egy kocsislegényt képzel el mögé az ember. Rossz szokás ronda szavakat használva nyomatékot adni a mondandódnak, de még rosszabb másokat minősítve feljebb pozicionálni a véleményed. Valószínűleg átvetted valakitől az állandó puffogva kritizálást, pedig nem nőies és nagyon sok konfliktusod lesz még emiatt. A helyedben tudatosan figyelnék erre, mert nem éri meg, nem vonzó otthonra az állandó harc. Biztos megszerzed, akit akarsz, meg nagyon sok az energiád egyes területeken, csak ezzel a stílussal nem fogod tudni megtartani csak azt, akit vagy nagyon elnyomsz, de lenézed, vagy aki majd nagyon elnyom téged és majd hiába puffogsz. Ha kedveled ezt a fiút, úgy érzed, ő elfogad, egyensúlyba hoz, legyél te is kicsit nőiesebb viselkedésre, ne keress mindenhol ellenséget.
2022. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Te amúgy mire vered magad mucuska? Ugyanolyan agyrokkant baromság teljes ellátásos törökországi rezortban áztatni a pitsád egy hétig mint a Balcsira menni 3 kilóért. Csak vérbeli lúzerek mennek úgy külföldre, hogy a hotelen kívül alig látnak valamit az országból 😂
2022. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Hát mert a szar ott úszik a tetején. Ne mondd már hogy még nem láttad? 🤣

Amúgy meg mit ad? Koszos a vize és egymás hegyén hátán az emberek. Fertő. Oládék. Fúj bszki en bele nem mennék.

2022. szept. 23. 20:02
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod ha oda se mész???

Ez nálatok a falusi csatorna sztem

2022. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Odamentem már nem egyszer. Hülye!
2022. szept. 23. 20:07
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Minek akkor?

En voltam idén is Tiszta volt és nem feküdtünk egymás hegyen hátán

Voltam idén Mallorcan is De EU nem von le a Balaton értékéből

2022. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
*De ez
2022. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ilyen agyroggyant barom vagy, hogy elmentél a Balcsira? Ráadásul többször is? Miért? Elfelejtetted, milyen sz@r?😂

Amúgy, kétlem, hogy van párod. Nem csak a beszólás, hanem az itteni megnyilvánulásod alapján is kizárt, hogy normális ember szóba állna veled.

A válaszolóknak: Miért gondoljátok nőnek? Írta valahol, csak elkerülte a figyelmem? Én totál pasinak képzelem.

2022. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!