Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » JAJ! Beszóltam burkoltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JAJ! Beszóltam burkoltan párom nővéréről, mit gondolhat most párom rólam?

Figyelt kérdés

Véletlen volt, kedvelem a nővérét.

Mondtam páromnak hogy teljes ellátással van törökországba 1 hétre 260.000Ft-ért repülős út 2 főre.

És hozzátettem, hogy sok agyroggyant brom magyar meg elmegy a szros balatonba, 3kilóért.

Ez: volt a válasza páromnak:

Nem agyroggyant brmok, csak valakinek ez is megteszi. Nyilván nem vágott hozzá mosolygós képet.

Utána esett le, hogy a nővére és családja a balcsin nyaralt 1 hónappal ezelőtt.

Hirtelen kiesett, vajon most nagyon elástam magam előtte? Viszonylag friss a kapcsolatunk.


2022. szept. 23. 19:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Honnan tudjuk, hogy mit gondol a te párod, mikor egyikünk se ismeri?
2022. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
24%
ebből látszik, hogy agyroggyant magyar barom vagy, csak külömbnek érzed magad. Nem jogosan.
2022. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

1. Hogy lehet baromnak nevezni olyan embereket akik nem osztoznak az ízléseden? Nem is értem.


2. Ha friss a kapcsolat akkor valszeg most figyel rá a legjobban, hogy miket mondassz, hogyan reagálsz stb. Ezek alapján alakít majd ki rólad egy képet.


3. Ha bármelyik barátnőm ilyet mondott volna egyből repült volna a p*csába. Ne számíts túl sok jóra.

2022. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
28%

"külömbnek"


Én ilyen helyesírással inkább nem osztogatnék másoknak tippeket. Kicsit égő.

2022. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mennyi pénz az a 3 kiló? 300 ezer forint?
2022. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt idegeneket, akiknek más az ízlésük, ugyanolyan bunkóság lebarmozni, mint a tesóját.

Másrészt meg, ha minden sz@rt a családjára vesz, akkor nem mondhatsz kb. semmit egy népesebb rokonság esetén. A vélemény az vélemény, hazudj inkább?

2022. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Bocs de hogy vannak ilyen hülyék akik több pénzért szrabb szolgáltatást kérnek?

Itt repülnének, külföld van és ráadásul tengervíz.

Feltételezem nem tudtak az árról, mert ha valaki ezt választaná eheleyetr hát nembtudom. Agyatlan brom!

2022. szept. 23. 19:08
 8/34 anonim ***** válasza:
25%
#4 Én ilyen értelmi képességgel inkább nem kommentelnék. Kicsit égő.
2022. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Hahó, privátban veszekedjetek ne nálam. Kössz!
2022. szept. 23. 19:10
 10/34 anonim ***** válasza:
97%
Igazi proli vagy, igazi proli hozzáállással. Az nem fordult meg a fejedben, hogy nem mindenki vágyik külföldre? Hogy nem mindenki szeretne tenger mellé menni? Hogy nem mindenki szeretne repülni? Vagy, hogy nem mindenki vágyik innen keletebbre?
2022. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!