Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » JAJ! Beszóltam burkoltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JAJ! Beszóltam burkoltan párom nővéréről, mit gondolhat most párom rólam?

Figyelt kérdés

Véletlen volt, kedvelem a nővérét.

Mondtam páromnak hogy teljes ellátással van törökországba 1 hétre 260.000Ft-ért repülős út 2 főre.

És hozzátettem, hogy sok agyroggyant brom magyar meg elmegy a szros balatonba, 3kilóért.

Ez: volt a válasza páromnak:

Nem agyroggyant brmok, csak valakinek ez is megteszi. Nyilván nem vágott hozzá mosolygós képet.

Utána esett le, hogy a nővére és családja a balcsin nyaralt 1 hónappal ezelőtt.

Hirtelen kiesett, vajon most nagyon elástam magam előtte? Viszonylag friss a kapcsolatunk.


2022. szept. 23. 19:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Milyen nálad haver? Megvetted a domaint :D? Ha nem akkor fogd be szépen és olvasgasd a kommenteket.
2022. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
25%
Tudod a 3k az 3000 jelent, akinek erre van penze erre van penze, a 300k vagy is 300 000 lehet tényleg sok egy Balatonra. De ha nekik ez kell az o dolguk, te mehetsz a törökökhoz csak aztan ha kifosztanak vagy eladnak gumi nonek ne haborogj mert te valasztottad. Attol amúgy se vagy tobb h te külföldon nyaralsz annál mint aki itthon.
2022. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is megjártam már hasonlóval.


Párom egyszer autóút mellett készített sötétben es nagyon rossz minőségű fényképet amin rajta volt ő és egyéb nőket is láttam szivarvány szinű hosszu szoknyában és papucsban kb egy az egyben ahogy a romák öltöznek.

Hirtelen azt hittem a képen mögötte esetleg valami vendégláto kocsma elott lehetnek c.gányok, így erre kérdeztem rá hogy kik azok a cigók ott körülötte?


Na es jött a válasz hogy az a huga és a nővére. (Ekkor persze bocsanatot kértem)Nem fejezte ki, de vérig volt sértve. De nem mondott semmit. Hanem amikor jött hozzám lehordott engem és a családomat c.gánynak, ezt terjeszti is rólam, és még szakítás után évekkel is cigányoz engem.(nem ezért szakítottunk, de szóval örökre megmaradt benne ez)

2022. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Dehogynem vagyok több kis tizenketteske!😆
2022. szept. 23. 19:26
 15/34 A kérdező kommentje:
13, köszönöm szerintem nála is ez lehet. Ő sem szólt, de sértve lehet. Na mindegy már így alakult ez.
2022. szept. 23. 19:27
 16/34 A kérdező kommentje:

10. Mi az a proli?

Jajj hagyjad már a dumád. Az elenyésző akiket te felvázoltal.

Úristen de hoktkórosak itt sokan.

2022. szept. 23. 19:28
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen elástad magad de jól tetted, legalább hamar megtudta milyen alja gyökérrel van dolga. Tettél neki egy szívességet, csak így tovább, legközelebb se fogd vissza magad :)
2022. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Ne haragudj szivi, de korlátoltaktól nem tudok választ elfogadni.😴😴🥱🤷‍♀️🤷‍♀️
2022. szept. 23. 19:34
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne esze/tartása, eleve nem jött volna össze veled. A stílusod, a hozzáállásod, az értelmi szinted egy marék szr szintjét verdesi. Tehát nem ástad el magad nála, persze mindenki másnál egy nulla vagy.
2022. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Juj picuka böfögni kezdett, sírni fogok estére.
2022. szept. 23. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!