Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen barátnőt? Kiosszam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen barátnőt? Kiosszam vagy nyeljek tovább?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi akivel régen gyűlöltük egymást,aztán egy közös barátunk által a legjobb barátnők lettünk.Vagy is ez a látszat.Igazából már elgem van belőle.Teljsen kihasznál,úgy érzi ami az enyém az ugyanúgy az övé is. Egy bizonyos határig még oké,de ez már sok.

Én látom el cigivel-rádásul,ha nem olyat veszek ami az ő kedvence,akkor minden baja van,a féldoboz az övé,ha eggyel többet szívok el,mint ő az is baj. Elvárja,h ajándékot,hamburgert,chipset,stb.-t vegyek neki,holott ő nem vesz semmit. Ha eljön hozzánk( ált. nincs itthon senki) úgy viselkedik mintha az ő háza lenne,ha engedély nélkül csinálok valamit beszól.Kérdezés nélkül kiszolgálja magát.

Megkért azaz inkább megparancsolta,h jöjjek össze a szerelme legjobb barátjával,h ő a kiszemeltje közelében lehessen.Megtettem neki,mert titokban tetszett a fiú.Aztán amikor látta,h szerelmes leszek a srácba,elkezdett vele flörtölni,rámászott és élvezte,h ez rossz nekem,nevetett az arckifejezésemen. Ugyanakkor ő ku..va féltékeny rám,már akkor is ha csak szóba állok egy olyan fiúval akit ő szédit(sok ilyen van). Lerib.ancoz,ha meélek neki a barátommal kettesben töltött percekről,holott rá sokkal inkább illik ez a jelző.

Azt hiszem itt az ideje,h megmondjam neki mit gondolok,de félek,mert rengeteg olyan dolog van amit ha bárkinek is elmond én hatalmas bajban leszek és igazból rengeteg közös,vidám élményünk van,szeretem is-mert tud néha normális is lenni. Nem tudom mit tegyek,teljesen tanácstaan vagyok.Segítsetek,kérlek!


2010. szept. 26. 12:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám neki az érzéseimet, hogyan esik a viselkedése, és hogy milyen barátnőt szeretnék. Miket szeretek benne, és miken szeretnéd, ha változtatna. Rosszul esik a viselkedése és nem akarok ilyen barátnőt, ha ilyen akar lenni továbbra is. Majd biztos ígérget, amit ha komolyan gondol, be is tart. Ha megint fájdalmat okoz, tudod, hogy nem komolyan gondolja.


"Rengeteg közös,vidám élményünk van,szeretem is-mert tud néha normális is lenni."

Vidám, közös élményeid lehetnek idegenekkel is, pl. egy hajóúton, akiket akkor egyszer látsza az életben, attól még nem muszáj barátságnak lenni.

Néha normális, néha nem. Kell egy ilyen barátnő, vagy nem kell? Ha nem változik, miután tudattam vele az elvárásaimat, akkor megszakítanám vele a kapcsolatot. Nem keresném és elutasítanám a közös, kettes programokat, találkozókat, ha meg muszáj (pl. iskolában) vele találkozni, akkor ezután közömbös lennék, hiszen ő nem barátnőd.

Egyébként személyes problémái vannak (önbizalomhiánya...stb), de ezeket pl. meg is beszélhetné a barátnőjével, ilyen viselkedés helyett.

Te döntöd el, hogy megér-e ennyit a kapcsolat, kapsz-e annyit cserébe, hogy neked megéri. Nem muszáj, hogy barátkozz vele.

Ha pl. a beszélgetés során még segítséget is kérne tőled, akkor segítenék a jövőben, DE: ha betartja a tiszteletet és azt a viselkedést, emit elvársz és tudatsz is vele. Erre a határra mindig figyelnék.

2010. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy ez neked nagyon rosszul esik.Beszélgess vele és mondd meg neki,hogy változtasson a viselkedésén mert ez téged zavar.Ha nincs rá hatással akkor keress másik barátnőt.
2010. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Oszd ki de nagyon!!Nehogy ellegyen már magától szállva, minek képzeli magát kis hercegnőnek?!!!
2010. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a lánynak, te nem is az udvarhölgye, hanem a szolgálója vagy. Mi az hogy övé a doboz cigidnek a fele? Az a tiéd! Olyannyira a befolyása alatt tart (meg is van róla győződve szerintem) hogy ő akarja eldönteni, hogy kivel járj. Ez nem barátnő. Úgy gondolja fölötted áll, uralkodik rajtad. Ahogyan írták, szépen lassan építsd le. Egyre kevesebbet érj rá. Mondj neki nemet, ha hív valahová. Hidd el, csak azért hív, mert kéznél vagy és még a s@ggét is kinyalod, ha kéri. Ez neki nagyon bejön. Azon meg gondolkodj el, hogy vajon régen nem-e jogosan nem kedvelted annyira. Esetleg jó volt a megérzésed, ha annyira utáltad.
2010. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

ez egy szemét r*banc !!! dobd ki! és ha kibeszélnek? majd rájönnek idővel, hogy melyikőtök volt normálisabb. hajítanám ki az ilyet a fenébe, a szavakat is szűken mérném hozzá!

16/L

2010. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte légy vele(bár nem hiszem hogy ebben Ő erényedet látná),és majd meglátod,hogy változtat-e a "stílusán"!Ha nem,akkor sajnos valóban le kell pöckölnöd magadról,mert ez így nem normális baráti kapcsolat!

Szia!Minden jót!

2010. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az a gond,h nem csak a pletykától félek,hanem attól,h a szüleimnek számol be egyes dologaimról...
2010. szept. 26. 13:19
 18/21 anonim ***** válasza:
Készítsd elő a terepet. Mond el anyudéknak, hogy nem jössz ki vele, de zsarol, hogy mindenfélét mond majd nekik is, ha nem barátkozol vele. Innentől kezdve, nem neki hisznek majd. Mond el nyugodtan a szülői fülnek is még befogadható részeket, amiért már nem szeretsz vele lógni. Ha tudják, hogy cigizel, akkor kár a cigis "közösködésről" Is beszélhetsz. Meg azt is mondd el, hogy amikor hozzátok hívod, hogyan viselkedik. Ha nincsenek otthon a szüleid, akkor úgy csinál, mintha otthon lenne, rá is tehetsz egy lapáttal.
2010. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy durva leszek, de a köc$ögje vagy... néha jól beszopat aztán ha nem kellesz neki ott hagy, teljesen kihasznál téged.


jézusom, hogy lehetsz ennyire buta? ennyire mulya vagy, hogy így hagyod magad kihasználni? szinte örömmel térdelsz le neki.


én nem is hagytam volna magam ilyen helyzetbe sodorni, akár ki is nekem. én védem a határokat és ha átlépnek rajta akkor számolunk.


állj a sarkadra és gyere ki a sarokból, mert most rendesen be vagy szorítva. és többet soha ne is menj vissza, légy szabad, a magad ura, nem pedig egy ribanc köc$ögje.


ne haragudj ha nagyon csúnyán fogalmaztam, de ezt olvasva elkapott a harci ideg. ne szívasd így be magad legközelebb, légyszi:)

ügyes leszel

L/16

2010. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
100%OSAN CSAK KIHASZNÁL TÉGED.ő NEM TEKINT A BARÁTNŐJÉNEK HANEM CSAK EGY KIS HÜLYÉNEK AKIT ÁTVERHET ÉS AKI MINDENT MEGTESZ NEKI.DE HA MÉG NEM IS ÍGY VAN, EZ AKKOR SEM NORMÁLIS.NEKED KELL LÉPNED MERT CSAK TE SZÍVOD MEG .NE HAGYD MAGAD!!!!!!!!HIDD EL....EZ NAGYON GÁZ!!!SAJNÁLOM!
2010. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!