Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen barátnőt? Kiosszam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen barátnőt? Kiosszam vagy nyeljek tovább?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi akivel régen gyűlöltük egymást,aztán egy közös barátunk által a legjobb barátnők lettünk.Vagy is ez a látszat.Igazából már elgem van belőle.Teljsen kihasznál,úgy érzi ami az enyém az ugyanúgy az övé is. Egy bizonyos határig még oké,de ez már sok.

Én látom el cigivel-rádásul,ha nem olyat veszek ami az ő kedvence,akkor minden baja van,a féldoboz az övé,ha eggyel többet szívok el,mint ő az is baj. Elvárja,h ajándékot,hamburgert,chipset,stb.-t vegyek neki,holott ő nem vesz semmit. Ha eljön hozzánk( ált. nincs itthon senki) úgy viselkedik mintha az ő háza lenne,ha engedély nélkül csinálok valamit beszól.Kérdezés nélkül kiszolgálja magát.

Megkért azaz inkább megparancsolta,h jöjjek össze a szerelme legjobb barátjával,h ő a kiszemeltje közelében lehessen.Megtettem neki,mert titokban tetszett a fiú.Aztán amikor látta,h szerelmes leszek a srácba,elkezdett vele flörtölni,rámászott és élvezte,h ez rossz nekem,nevetett az arckifejezésemen. Ugyanakkor ő ku..va féltékeny rám,már akkor is ha csak szóba állok egy olyan fiúval akit ő szédit(sok ilyen van). Lerib.ancoz,ha meélek neki a barátommal kettesben töltött percekről,holott rá sokkal inkább illik ez a jelző.

Azt hiszem itt az ideje,h megmondjam neki mit gondolok,de félek,mert rengeteg olyan dolog van amit ha bárkinek is elmond én hatalmas bajban leszek és igazból rengeteg közös,vidám élményünk van,szeretem is-mert tud néha normális is lenni. Nem tudom mit tegyek,teljesen tanácstaan vagyok.Segítsetek,kérlek!


2010. szept. 26. 12:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj szerintem Te is belátod h egy barátnő nem ilyen...
2010. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neked ő a barátnőd, de ő inkább a csicskájának tekint téged, mint barátnak.(már bocs)

És ha bármit is kibeszél?

Minden csoda 3 napig tart....

2010. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Építsd le. Ha hív, mond, hogy nem érsz rá épp. Halogasd a találkákat, ne hallgasd meg őt, vágj a szavába, mondd, hogy nincs pénzed, aztán véletlenül vegye észre, hogy hazudtál. Aztán fokozatosan egyre kevesebbszer vedd fel a telefont neki, egyre kevesebb találkára menj el, késs, sokat, mondd, hogy dolgod van. Végül egyáltalán szóba se állj vele és ha meglátod, fordulj el.
2010. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Oszt ki! Hiába vannak jó napjai, amikor többször tesz rosszat, mint jót. Az ilyen nem barátnő.
2010. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amiket leírtál, ezek nem egy igaz barát jellemvonásai! Attól ne félj, hogy elmondja másoknak azt vagy azokat a dolgokat amiket Te azért osztottál meg vele, mert bíztál benne, ha ezt csinálja akkor ez is egy újabb bizonyíték arra, hogy nem vagytok igazi barátok!
2010. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
En nem tettem volna fel ezt a kerdest!SZerinted mit kellene tenned????Nem ertem ha nincs szukseged ra akkor miert engeded meg neki hogy csicskanak hasznaljon.a sarkadra kellene alni nem gondolod????
2010. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a saját önbecsülésed fontosabb,mint egy ilyen semmirekellő csaj.Szóval nem kérdés,hogy ki kell vágnod,mint macskát sz@rni,és keményen kell bánnod Vele.Különben sosem lesz vége ennek az áldatlan állapotnak.
2010. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ezt a csajt valóban le kell építeni. Ez távolról sem barátság. Ha nem akarsz vele össze veszni, amit leírtál, amiatt, akkor ne szólj neki semmi rosszat. Egyszerűen először is kezd azzal, hogy nem mondasz neki ezután semmit amivel ő visszavághat, nem veszel neki ezt-azt mondván hogy neked sincs pénzed. Ezt először ritkán, majd egyre gyakrabban, hogy ne legyen feltűnő. Utána szépen, nagyon lassan, egyre ritkábban érjél rá találkozni vele, majd a végén mindig utasítsd vissza, mondván te nem érsz rá. Így lassan, de biztosan megszakad vele a kapcsolat.

Ha viszont nem akarod megszakítani vele a "barátságot", mert jókat lehet vele ökörködni, akkor mindent csinálj úgy mint idáig, és hagyd hogy továbbra is hülének nézzen. Mert annak néz. Ez részéről nem barátság, hanem egy jó időtöltés vagy számára. Mert minden úgy történik mikor veled van, ahogy ő akarja.

2010. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen helyzetbe voltam a legjobb barátnőmmel.

Ráadásul ő az egyetlen is volt nekem, már 10 éve barátnők voltunk.

De besokaltam, rájöttem hogy kihasznál.nem is kicsit

Úgyhogy azóta nem vagyunk barátnők.beszélünk egymással.

de semmi oylan mint régebben.

és 100× jobban érzem magam.

Rájöttem h vannak más emeberk akkikel jól érezhetem magam.

Szerintem te is tudod hogy mit kell tenned.

Sok szerencsét (:

2010. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Érd el, hogy senki se higgyen neki, aztán hagyd ott.
2010. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!