Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem hülyeség ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hülyeség ez?

Figyelt kérdés

A keresztények csak házasság után lesznek együtt az ágyban:) hogy szépen fogalmazzak!

Én is ,,keresztény" vagyok de nem ennyire durván!

De szerintem ez egy baromság!!

Nem hiszem hogy ez hitvallás kérdése és akkora bűn lenne hogyha ezt nem tartanának be!!

Én úgy gondolom hogy az apácaságot sem lehet betartani!Ugyan ki az a nő aki kibírja hogy születésétől haláláig apácaként éljen!!

Szerintem ez mind mind hülyeség!

Szóval csak én gondolom így???

Remélem nem vagyok egyesül hogy ez baromság és sokan fogtok írni!!:)


2010. szept. 24. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A cölibátus csak a római katolikus vallásban van, úgy tudom, semelyik másik keresztény vallásban nincs ilyen. Engem római katolikusnak kereszteltek, de sok mindenben nem értek egyet ezzel a vallással, többek között a cölibátussal sem. Ettől függetlenül tényleg vannak emberek, akik ezt az utat választják és ki is bírják.
2010. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, miért kéne becsülni meg felnézni meg ilyesmi. Ők ilyenek, mi meg nem vagyunk olyanok. Ez nem érdem.
2010. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát én görög vagyok de a görög papoknak van feleségük meg gyerekük is és szerintem ez a normális!!

Az hogy azért mert neki a vallása tiltja ezért nincs családja!Úgy tudom Jézus szereti a férfiakat,a nőket és a gyerekeket is!Akkor miért van ez az egész???

Nekem volt egy nagyon jó barátnőm és az apukája pap és mégis van olyan hogy megiszik egy sört és nem követ el bűnt ha havonta megiszik egy sört vagy azzal hogy 5 gyereke van és van egy felesége!Szép házuk autójuk macskájuk!És még egy internetet használó tök jó fej vicces pap!!

Szóval ez az egész szerintem akkor is hülyeség.....

2010. szept. 24. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!