Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy szerintem a Valentin-nap hülyeség, és hogy ne vegyen nekem semmit? Fiúk, mennyire várjátok el, hogy a barátnőtök ajándékot vegyen nektek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja járunk a barátommal. Ha felhozom ezt a témát, nem szeretném ha azt hinné, hogy annyira zsugori vagyok, hogy nem veszek neki semmit ... egyszerűen csak nem vagyok túl romantikus lélek és valahogy hányingerem van ettől a giccses, rózsaszín naptól.

Beszéltük már, hogy egyikünk se tud dátumokat megjegyezni, és ahogy eddig megismertem, nem egy csöpögős, verses idézgetős pasi (hál' isten). Nekem egyszerűen csak fontosabb, hogy néha mondjon pár jó szót, vagy azok a kis apró gesztusok, amik megmosolyogtatnak...

Mit ajánlotok?


2011. febr. 4. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"kicsim, csak azt szeretném mondani, hogy szerintem ez a valentinnap jó nagy marhaság. nem csak ezen az egy napon szeretlek, és ha meg akarlak lepni bármivel, azt akármikor megtehetem, nem kell rá egy mondvacsinált nap. ezért kérlek ne csináljunk ebből ügyet, legyen valentinnap ugyanolyan, mint a többi."


ennyi.

2011. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
aztán meg ha látod hogy mindenki más kap egy szál rózsát körülötted majd te leszel megsértődve ...
2011. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

engem teljesen hidegen hagy


20F

2011. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első : igen, azt hiszem ezt fogom mondani :)


Második: nem, akkor érezném magam kínosan, ha kapnék szegénykémtől mondjuk egy szeretlekes made in china párnát, és örömöt kellene színlelnem, mikor a földön fetrengnék legszivesebben a nevetéstől :)


Harmadik: nos, remélem hogy Őt is :)


Köszönöm a válaszokat!!!

2011. febr. 4. 12:06
 5/12 anonim válasza:

mond neki hogy ne vegyen semmit! hidd el megérti és nem érti félre! utána menjetek el valamelyikőtökhöz egyetek egyet! majd este üljetek le a fűbe nézzétek a csillagokat és nosztalgiázatok :)így meg is ünneplitek de legalább nem álltok be ebbe a marketing reklámba :D


18/F

2011. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem ertem miert kell a valentint a giccshez kötni! en elkeszitem a kedvenc kokteljat a paromnak, megmaszirozom majd striptizelek egyet neki, szeretkezünk egy marha jot es elfogyasztjuk a rendelt pizzat! ennyi a tervem es semmi giccs nincs benne!23/l Söt ertekelni fogja!
2011. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Valentin nap egy alkalom, hogy kivegyék a pénz a zsebedből sok sok ökörségre, szerintem a nőnap is ilyen, mi semmit nem teszünk ilyenkor
2011. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12 58 válaszolónak: miért nem teszed meg ezt neki Valentín naptól függetlenül?
2011. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valentin naptol függetlenül is megteszem! De megteszem 14.-en is mert tudom, h örülne neki es meg penzbe sem kerül! Annyira irigyek itt az emberek h valami hihetetlen! Miert veszitek el tölünk szerelmesektöl ezt a napot??? Nem kell, h a giccsröl szoljon es nem szol arrol sem, h maskor nem teszek ilyet meg a paromnak, de most tudom, h titkon azert szamit valamire, hat kiteszek magamert! Mert hat ugye titkon azert mégis mindig mindenki szamit valami kis meglepire meg akkor is azt allitja, h a valentin hülyeseg! Egyebknet meg altalaban azok fikazzal le, akiknek nem jo mar a parkapcsolatuk vagy nincs meg a kellö tüz, esetleg single-k :)
2011. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hálaadásra mit veszel neki? Ha már itt valentínnapoztok... szánalmas
2011. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!