Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy szerintem a Valentin-nap hülyeség, és hogy ne vegyen nekem semmit? Fiúk, mennyire várjátok el, hogy a barátnőtök ajándékot vegyen nektek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja járunk a barátommal. Ha felhozom ezt a témát, nem szeretném ha azt hinné, hogy annyira zsugori vagyok, hogy nem veszek neki semmit ... egyszerűen csak nem vagyok túl romantikus lélek és valahogy hányingerem van ettől a giccses, rózsaszín naptól.

Beszéltük már, hogy egyikünk se tud dátumokat megjegyezni, és ahogy eddig megismertem, nem egy csöpögős, verses idézgetős pasi (hál' isten). Nekem egyszerűen csak fontosabb, hogy néha mondjon pár jó szót, vagy azok a kis apró gesztusok, amik megmosolyogtatnak...

Mit ajánlotok?


2011. febr. 4. 11:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

sajnálom, ha valakit megbántottam esetleg azzal, hogy giccsesnek nevezem ezt a napot, de ugyanúgy, ahogy neked megvan a jogod ahhoz, hogy szeresd a valentin-napot, nekem ahhoz van meg, hogy útáljam :)

egyébként nem kell szemétkedni, ha elolvastad a kérdést, nem értem, miért írsz választ, ha csak azért teszed, hogy kifejtsd, "csak azok útáják ezt a napot, akiknek nincs rendben a kapcsolatuk vagy szinglik".

Ízlések és pofonok, attól mert én nem szeretem, vagy attól mert még sokan giccsesnek tartják, nem kell leszólni senkit sem :)

ez persze az én véleményem, jó sztriptizelést!

2011. febr. 5. 08:11
 12/12 A kérdező kommentje:
mindenki másnak köszönöm a válaszát! :)
2011. febr. 5. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!