Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem hülyeség ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hülyeség ez?

Figyelt kérdés

A keresztények csak házasság után lesznek együtt az ágyban:) hogy szépen fogalmazzak!

Én is ,,keresztény" vagyok de nem ennyire durván!

De szerintem ez egy baromság!!

Nem hiszem hogy ez hitvallás kérdése és akkora bűn lenne hogyha ezt nem tartanának be!!

Én úgy gondolom hogy az apácaságot sem lehet betartani!Ugyan ki az a nő aki kibírja hogy születésétől haláláig apácaként éljen!!

Szerintem ez mind mind hülyeség!

Szóval csak én gondolom így???

Remélem nem vagyok egyesül hogy ez baromság és sokan fogtok írni!!:)


2010. szept. 24. 15:37
1 2
 1/13 nielindi ***** válasza:
87%
persze, h hülyeség!! cipöt sem veszek ugy, h nem probálom fel...
2010. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nos, akár hiszed akár nem, vannak emberek, akik annyira elkötelezettek és hithűek, hogy betartják a cölibátust és a szüzességi fogadalmat. Persze a mostani ember gondolkodásától idegen ez a fajta elkötelezettség, ezért kell tisztelni mindenkit, aki képes rá.
2010. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első:Igazad van...:D

Második:Hát lehet hogy elkötelezettek de én nem hiszem hogy soha az életben nincsenek együtt senkivel!Még ha nem is nyilvánosan mert persze akkor gond lenne belőle...!

De ez egyszerűen szerintem egy kicsit képmutatás is mert nem hiszem hogyha egy szerzetes pl.meglát egy jó nőt akkor semmi nem jut eszébe!!

2010. szept. 24. 15:43
 4/13 anonim ***** válasza:
A te mai világi gondolkodásoddal ez elképzelhetetlen. Én sem lennék rá képes. De mások máshogy gondolkodnak. Ezt fogadd el.
2010. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom elképzelni, hogy egy férfi egy másik férfit szexuálisan vonzónak találjon. Aztán mégis tele van a világ homoszexuálisokkal. Ez pont ilyen, te másképp gondolkodsz és én is, másoknak pedig fontosabb Isten és a hitük, mint a szex.
2010. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem hiszed el, hogy az apácák és papok kibírják szex nélkül, akkor nem hiszed el, de attól még kibírják. Nem neked csinálják, hanem Istennek, és Isten úgyis jobban tudja nálad.


Ami a házasság utáni nemi életet illeti, mi várni fogunk a barátommal, mindketten úgy gondoljuk, hogy nagyon szép nászajándék lesz az első szex és nagyon emlékezetes lesz, akárhogy is alakul :) Mivel lassan 2 és fél éve együtt vagyunk, már ismerjük egymást annyira, hogy tudjuk: minden szempontból, így szexuálisan is összeillünk, ráadásul nagyon szeretjük egymást, úgyhogy még ebből se lesz probléma. Ismerjük egymás igényeit, vágyait, tudjuk, mit szeret a másik és mit nem, mert nem szégyellünk beszélgetni a szexualitásról (sok pár, akik hosszabb ideje élnek nemi életet egyszerűen képtelen megbeszélni egymással a szexuális kívánságait, vágyait - így persze, hogy csak akkor ismerik meg egymást ilyen téren, ha szeretkeznek). A szüleink, nagyszüleink és még annyi házaspár él boldogan évek-évtizedek óta, pedig csak az esküvő után szeretkeztek. Ha nekik sikerült, akkor meg lehet csinálni, csak akarni kell. Aki a párkapcsolatát, nem a szexre alapozza, hanem a bizalomra, szeretetre, türelemre, annak sikerülhet.


Viszont én nem nézem le és nem ítélem el azokat, akik nem akarnak várni. Ez mindenkinek a saját döntése, akár vallásos az ember, akár nem. Nincs abban semmi elítélendő, ha két felnőtt, érett, szerelmes ember szeretkezik; az már inkább elítélendő, amikor két kíváncsi és magát nagyon menőnek tartó, testileg-lelkileg éretlen kis tini fekszik le egymással, ráadásul tájékozatlanul.

2010. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Második válaszában van a kulcs.

A Te gondolkodásmódoddal ezt nem tudod elképzelni...elég baj ez, dehát ez van a mai világban.


Én sem vagyok az a nagyon idő, sőt! 18 vagyok, de én ezt el tudom képzelni, és biztos vagyok benne, h igenis lehet ilyen ember, aki élete végéig betartja a cölibátust, vagy azt, h nem pasizik.


"A keresztények csak házasság után lesznek együtt az ágyban"

Ez neked baromság?

Nincs is jogod ezt megítélni. Persze véleményed lehet, de akkor mond azt, h neked ez nem tetszik, de Te nem élsz így. Ennyi.

Gondolom te is megsértődnél, ha rólad most ezek alapján bárki is mondana csúnya szavakat.

Ha most azt mondanám buta vagy, hogy reagálnál rá? Na?

Pedig csak ugynazt tenném, mint te. Pár mondatból ítélnék. Na ebbe gondolj bele.

18L

2010. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit, h az ilyen emberekre fel kéne nézni, tisztelni becsülni őket, nem pedig még le is nézni...

a 18L

2010. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem azért,de ennyiből miért kéne nekem felnézzni és megbecsülni azokat akik nem szexelnek a házzasság kötésig??vagy azokat akik szüzen hallnak meg??

EZ A BAROMSÁG!!

2010. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én nem nézem le őket de én vallásos suliba jártam volt olyan hogy lekinap és egy apáca beszélt nekünk és olyan furcsán hangozott hogy ők nem akarnak gyereket ők nem akarnak férfiakat és ők nem akarnak házasságot sem sem szerelmi életet sem pedig szexuális életet és ez annyira fura volt akkor!

Azt mondta hogy ők istennek élnek nem a férfiaknak!De ha ebbe jól belegondoltok akkor Jézus is férfi volt és ők Jézusban is hisznek!



Most bárki FÉLRE NE ÉRTSE ezt a kérdést én NEM egy világi k*va vagyok csak én ezt elég furcsának találom!!

Én is keresztény vagyok karácsony húsvétkor elmegyek templomba és esténként elmondok egy miatyánkot mielőtt elalszok de én nem tudnám leélni az életem hogy ne csókoljak meg egy férfit vagy hogy ne menjek férjhez!!Hét az egy életre szóló élmény hogy végigmehetsz fehér ruhában a templomban és kimondhatod hogy igen s utána a házasságkötőben is kimondhatod az igen-t az szerintem többet ér annál hogy apáca legyek és napi 8-10 órát imádkozzak!!!

Szerintem a család egy esküvő,egy szerelem az élet kihagyhatatlan dolgai!

2010. szept. 24. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!