Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ilyen? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen? Mert szerintem hülyeség.

Figyelt kérdés
pasimnak én vagyok az első és ugye megkérdeztem ha előttem tetszett-e esetleg már neki valaki. de ő aztmondta hogy nem. azért ilyen nehéz elhinni mert 17 éves és 10 hónapja vagyunk együtt. szerintetek igazat mond? mert szerintem nem.
2010. márc. 6. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ennél nagyobb problémád nincs?:D örülj neki h te leszel neki az első
2010. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
most amúgy nem azért.. de mit csinálnál, ha megtudnád, hogy tetszett neki valaki előtted? 10 hónapja vagytok együtt, és nem bízol meg benne annyira hogy elhidd neki amit mond?
2010. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
semmit nem csinálnák. csak kiváncsiságból kérdeztem. mert nem tudok ilyen embert elképzelni akinek senki nem jön be:o. de nyugodtan le lehet szólni, az ilyen véleményeket magasról lesz.rom;)
2010. márc. 6. 23:04
 4/10 A kérdező kommentje:
nemértem itt már kérdezni sem lehet?:ddd
2010. márc. 6. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:

beszarok.

get a life.

2010. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne, hogy eddig nem tetszett neki előtted senki?

Nem minden pasi egy csőretöltött fedezőgép.

2010. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De miért olyan fontos ezt tudnod? Lehet csak nem akar megbántani, mert Ő azt hiszi ezt tenné vele. Vagy nem akar a lányról beszélni mondjuk, vagy...tényleg nem tetszett még semmi.

Bár ez lenne a legnagyobb problémám..:S:S

2010. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*senki.(bocsi)
2010. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de 18 éves koromig nekem se tetszett senki. Vagyis biztos voltak jóképű srácok körülöttem, de nem foglalkoztatott egyik sem. Más dolgok érdekeltek, másokkal foglalkoztam. Nagyban szartam a témára. :D
2010. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok. thx all:)
2010. márc. 14. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!