Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gusztustalan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gusztustalan?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és olvasgattam itt a gyakorin kérdéseket szexxel kapcsolatban. Én azon gondolkodtam h mennyire gusztustalan egy férfi és női nemiszerv, nem mondom h nem izgató emellett, mert egészséges felnőtt kívánja a szexet, de pl ha én neten, tvbe bárhol meglátok egy péniszt, vagy vaginát, gusztustalannak tartom.. a punci sztem olyan mint vmi seb :D semmi szépet nem látok egyik szervbe sem, de anno mikor a párommal voltam, nem okozott gondot az együttlét. Gondolkodtam h talán aszexuális lennék-e... 3 éve nem voltam senkivel, a voltbarátom volt az egyedüli pasi az életembe, akivel lefeküdtem, többi csak 1-2 hónapos kapcsolat, nem feküdtem le egyikkel sem. Aztán csalódtam sokat a férfiakba, és már én döntöttem úgy h nekem nem kell társ, mert úgyis csak átvágnának... De a 3 év alatt, nem is kívántam a szexet annyira, ha kapcsolatba voltam, akkor megfordult a fejembe, de féltem odaadni magam az illetőnek- és jól is tettem, minden esetbe kiderült h csak arra kellenék...

Van vmi zavarom szerintetek? Amúgy 100%osan pasikhoz vonzódom :)


2010. szept. 23. 22:00
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

köszi 85%os

19 vagy, kertesház, baba meg ilyenek?:)

én 22 vagyok 2. diplomámat csinálom, és mellesleg egyik sem "büfészakos";)

4 éve d.ugsz magyarán, ahhoz is mérhetetlenül gratulálok ;)

2010. szept. 25. 22:25
 32/36 A kérdező kommentje:
85%os, szerintem te meg ne húzd fel magad, hagyjuk ezt a nyomorék r.ibancot :) mert ugye mi prűdek vagyunk... ez meg egy szöveget sem tud értelmezni... szóval sem írtuk h undorodunk a szextől, és nem csinálnánk, szimplán nem tartjuk szépnek ezeket a szerveket, ettől függetlenül egészségesek vagyunk. Ja, és nem fekszünk össze mindenkivel, h d.ugjunk, van tartásunk, hidd el elég sok alkalmam lett volna lefeküdni bárkivel :P és irigynek lenni rád?? lemerem fogadni valami d.agadt önbizalomhiányos lúzer vagy ;) na szia
2010. szept. 25. 22:29
 33/36 anonim ***** válasza:
43%

Hgy jössz te ahhoz hogy csak úgy lekurväzz minket? Ki a f@sznak képzeled te magad? Én pl. le se szarom, hogy te gyönyörűnek látsz egy f@szt, szíved joga, váljék egészségedre! Mi elfogadtuk mások véleményét, tisztában vagyunk vele, hogy a mi hozzáállásunk a szokatlan, de nem hiszem, hogy szándékosan provokáltunk volna bárkit is! Ellenvéleményt is lehet kulturáltan megfogalmazni, érdekes hogy mások le tudták írni normálisan amit gondolnak...

Irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád, hogy mások valamiről nem úgy gondolkodnak mint te! -.-

2010. szept. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
kedves 76%os a magad nevébe beszélj, olvass vissza miket írkáltál. Szerintem a vitatársad mellettem állt. Akik meg az első oldalon válaszoltak, azokkal semmi bajom, leírták a véleményük normális módon. És nem "titeket" kur.váztalak hanem csak téged, olvass vissza miket írtál.
2010. szept. 26. 00:19
 35/36 A kérdező kommentje:
na a %okkal összezavarodtam :D úgylátom két 76%os volt... szóval amit írtam most azt annak szántam aki leszólt engem és a 85%os illetőt, és olyanokat írt h ne szaporodjon az ilyen mint mi, meg stb ...
2010. szept. 26. 00:22
 36/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kifakadós kommentem nem neked szólt, hanem a prűd picsäzós válaszolónak! Erre a válaszára reagáltam:


"Ennyi irigy k*rvát! : ) 19 vagyok, 4 éve kapom, amire 'szükségem van', a párommal építjük a közös kertes házunkat! 2 éven belül tervezzük a babát is. De nagyon sokat tudtok képzelődni. Csak egyszerűen idegesít az ilyen hozzáállás az emberi testhez, szexhez, és az intim dolgokhoz. Szerintem természet ellenes. De tök jó, hogy így felkaptátok a vizet (tudom, most jönnek a válaszok, hogy nem, egyáltalán nem kaptátok fel a vizet...blablabla)"

2010. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!