Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gusztustalan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gusztustalan?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és olvasgattam itt a gyakorin kérdéseket szexxel kapcsolatban. Én azon gondolkodtam h mennyire gusztustalan egy férfi és női nemiszerv, nem mondom h nem izgató emellett, mert egészséges felnőtt kívánja a szexet, de pl ha én neten, tvbe bárhol meglátok egy péniszt, vagy vaginát, gusztustalannak tartom.. a punci sztem olyan mint vmi seb :D semmi szépet nem látok egyik szervbe sem, de anno mikor a párommal voltam, nem okozott gondot az együttlét. Gondolkodtam h talán aszexuális lennék-e... 3 éve nem voltam senkivel, a voltbarátom volt az egyedüli pasi az életembe, akivel lefeküdtem, többi csak 1-2 hónapos kapcsolat, nem feküdtem le egyikkel sem. Aztán csalódtam sokat a férfiakba, és már én döntöttem úgy h nekem nem kell társ, mert úgyis csak átvágnának... De a 3 év alatt, nem is kívántam a szexet annyira, ha kapcsolatba voltam, akkor megfordult a fejembe, de féltem odaadni magam az illetőnek- és jól is tettem, minden esetbe kiderült h csak arra kellenék...

Van vmi zavarom szerintetek? Amúgy 100%osan pasikhoz vonzódom :)


2010. szept. 23. 22:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
A vagina szép, a pénisz meg menjen a p****ba:D
2010. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs zavarod, csak másképp viszonyulsz a témához.

És ha kérhetnélek ne vegyél egy kalap alá minden férfit. MINDIG vannak kivételek, csak pechedre nem találtál még rájuk.

2010. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
hát remélem tényleg vannak... köszi a válaszokat :)
2010. szept. 23. 22:04
 4/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gusztustalan, de 3 évet sem bírnék ki szex nélkül az tuti.
2010. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

18vagyok még szűz, én bármennyit kibírok szex nélkül..

egyébként régen én is így gondoltam ezt. mikor még kisebb voltam.azóta változott a helyzet valamennyit, de szerintem nincs ezzel gond. majd jön valaki aki nem fog átverni hidd el:)

2010. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
köszi :) én 19 évesen vesztettem el, és annyi is volt :D azóta semmi ... :S de nemtudom, néha hiányzik, de megvagyok simán nélküle ... napiszar.com-ot szoktam olvasgatni, és néha amelyien mocskos szöveget olvasok ott a nemi szervekről, a hányinger kerülget :S vizuális tipus vagyok:D
2010. szept. 23. 22:16
 7/36 A kérdező kommentje:
ja, adtam mindenkinek azért egy zöld kezet :)
2010. szept. 23. 22:17
 8/36 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: Szerintem nem gusztustalan. Számomra érdekes. Ugyanúgy, ahogy a test többi része is érdekes:) (Orvosnak tanulok:D:D)


Kicsit érdekes meglátás, az biztos. Inkább a nagyon fiatalokra jellemző. De nem hiszem, hogy gond lenne veled:D Ha jól értem egyetlen egyszer szexeltél? Mert ugye köztudott, hogy az első a lányoknak általában nem túl élvezetes...

Szerintem ha "gyakorolnád", akkor megszeretnéd:)

2010. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

A nőkben sosem pin*juk tetszett, és nem ez alapján döntöttem. Szexben sem a nő szervét nézem, hanem az arcát, az izgat fel.


Szóval most az hogy gusztustalanok a nemi szervek? Lehetséges, de kit érdekel? Ilyenek vagyunk és kész. Zavarod nem hiszem hogy van, csak túl sokat törődsz olyan dolgokkal, amikkel felesleges. 25/f

2010. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Szerintem egy női test úgy gyönyörű, ahogy van és IZGATÓ, a puncijával együtt! A 'szerszámmal' is így vagyok, nekem rögtön a szex jut eszembe róla, és úgymond szépnek látom, nem gusztustalannak!!! Véleményem szerint bolond vagy, de a te dolgod! 19/L
2010. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!