Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gusztustalan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gusztustalan?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és olvasgattam itt a gyakorin kérdéseket szexxel kapcsolatban. Én azon gondolkodtam h mennyire gusztustalan egy férfi és női nemiszerv, nem mondom h nem izgató emellett, mert egészséges felnőtt kívánja a szexet, de pl ha én neten, tvbe bárhol meglátok egy péniszt, vagy vaginát, gusztustalannak tartom.. a punci sztem olyan mint vmi seb :D semmi szépet nem látok egyik szervbe sem, de anno mikor a párommal voltam, nem okozott gondot az együttlét. Gondolkodtam h talán aszexuális lennék-e... 3 éve nem voltam senkivel, a voltbarátom volt az egyedüli pasi az életembe, akivel lefeküdtem, többi csak 1-2 hónapos kapcsolat, nem feküdtem le egyikkel sem. Aztán csalódtam sokat a férfiakba, és már én döntöttem úgy h nekem nem kell társ, mert úgyis csak átvágnának... De a 3 év alatt, nem is kívántam a szexet annyira, ha kapcsolatba voltam, akkor megfordult a fejembe, de féltem odaadni magam az illetőnek- és jól is tettem, minden esetbe kiderült h csak arra kellenék...

Van vmi zavarom szerintetek? Amúgy 100%osan pasikhoz vonzódom :)


2010. szept. 23. 22:00
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

igen, lehet izgató, de szerintem akkor sem szép.

és attól h eltér a véleményünk, nem hinném h bolond vagyok.

2010. szept. 24. 00:08
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy ember aki úgy gondolkodik mint én! :) Kimondottan undorítónak találom a nemi szerveket, a nőit különösen, de a péniszt sem tartom gusztusosnak. Ezért persze mindenki hülyének néz, de nem nagyon érdekel.


24/L

2010. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
62%

Én pedig azt gondolom, hogy aki gusztustalannak tartja a nemi szerveket, azt megbocsáthatatlanul elrontották gyerekkorában. Úgy is mondhatnám, hogy elbaszták a saját testéhez és a szexualitáshoz való viszonyulását, a normális szexuálpszichológiai nevelését. Korlátolt, prűd, tudatlan, ugyancsak hibásan nevelt szülők nevelik a gyerekükbe az olyan hülyeségeket, hogy fúj, meg csúnya, meg rossz, meg piszkos a fütyi meg a punci, meg nem szabad hozzányúlni, meg még látni se. Ebből lesz aztán a sok szorongásos, szégyenlős, nemi életben feszült és feloldódni képtelen ember, akinek szexuális problémái lesznek, és mondjuk emiatt meg gallyra a párkapcsolata.


Alapjáraton a farok/punci ugyanúgy részünk, mint a kezünk meg az orrunk, semmi rossz és fúj nincs benne. A fül pl. miért szép? Annak is tök hülye formája, alakja van - ha belegondoltok.


Nem alapjáraton pedig, tehát szexuális összefüggésben pedig egyenesen kívánatos, izgató. Már persze amelyik spec. nekünk tetszik, mert van csúnya f@sz és csúnya pina is, de nem mind az.


Na, ezért van értelme pl. nem szégyenlősködni a gyerek előtt otthon, meg nem állandóan b@szogatni, ha a fütyijével játszik. Az enyém pl. tuti naturista strandra fog velünk járni, és ott fog felnőni, hogy ne legyen ilyen defektes (már nem a szó erős értelmében).

2010. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
szüleim nem b.aszták el a nevelésem, már bocs... egyszerűen így gondolkodom, ez van.
2010. szept. 24. 15:40
 15/36 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, nekem a szüleim soha nem mondtak egy rossz szót sem a szexre vagy a nemi szervekre! Közük nincs ahhoz, hogy így gondolom! Egyszerűen nem tetszik a nemi szervek formája, váladékoznak, és nem taszít a szaguk is. Undorodom a nyálkás állagú dolgoktól, ez pedig természetes velejárójuk. Ennyi. Nem kell itt belemagyarázni hogy el lett b@szva a nevelésünk!
2010. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
21:53-as teljesen egyetértek veled :)
2010. szept. 24. 22:06
 17/36 anonim ***** válasza:

*Hopp, a taszít elé nem kell az a nem! :D

Tehát: taszít a szaguk.

2010. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hülyék vagytok, de hála kevés van belőletek!!! Prűd p*csák! Ezt is csak a kényes "nők" csinálják! Vagy csak egy önbizalom hiányban szenvedő, hatalmas seggű csaj vagy, nem kellesz senkinek, ezért utálod a szexet.... ja, bocs, csak undorodsz tőle... szánalmas!
2010. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
nem a szextől undorodom te vadbarom! és önbizalom hiányos sem vagyok, se csúnya, szval erről ennyit bunkókám.
2010. szept. 25. 16:47
 20/36 anonim ***** válasza:
43%

Prűd a nagyanyád! :) A pics@ meg te vagy, a stílusoddal csak magadat minősíted! Nem érzem úgy, hogy okot adtunk volna rá, hogy ilyen "hangnemben" állj neki osztani az észt!

Ma már mindenkire rámondják hogy prűd, aki az átlag szexkultúrától kicsit is eltérőbb nézeteket képvisel!

Önbizalomhiány? A fitnesznek hála nincs okom panaszra, úgyhogy szerintem ne ítélkezz látatlanban!

2010. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!