Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha az ember azt várja amikor a barátnője nála van, hogy menjen már haza, hogy tudjon nyugodtan játszani a gépen?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hogy nem jó a kapcsolat, gondolom.
2022. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy játék függő
2022. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem mindig a játékról van szó, hanem arról, hogy valami programja van, de a nő nélkül.
2022. júl. 22. 14:02
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Nálam ez a normális:)
2022. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem valami nagy a szerelem, annyi biztos.
2022. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom én pont az ellenkezőjét szoktam érezni. Alig várom, hogy újra itt legyen. Viszont én szerelmes vagyok.
2022. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%

"Mit jelent az, ha az ember azt várja amikor a barátnője nála van, hogy menjen már haza, hogy tudjon nyugodtan játszani a gépen?"

Mondjuk azt, hogy épp hulla fáradt, és másra sem vágyik, mint hogy egy kicsit békében gépezhessen magában.

Nem kell mindent túlgondolni.

2022. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

#7

Elég gáz kapcsolat lehet, amiben csak akkor gépezhet békében az egyik fél, ha "hazazavarja" a másikat. :/

2022. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
#8 A legtöbb ember, ha fent vannak a párjuknál, arra számít, hogy az velük fog foglalkozni. Nehezen képzelem el, hogy te ilyen helyzetben nyugodtan leülsz magadban gépezni (ilyen erővel már ugyanis haza is küldhetnéd). Amúgy meg ilyen az emberi természet, ha egyedül vagy, egyszerűen semennyire nem kell figyelni senkire, és ez néha a legjobb kapcsolatban is olyan jól tud esni, mint egy falat kenyér.
2022. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Amíg nem élünk együtt, addig a közös időnkből megy el, ha játszik, ha már megbeszéltük, hogy átmegyek, akkor foglalkozzon velem. Ha nem ér rá, játszani akar, miért hív át? Együttélésben más, akkor sem szabad elhanyagolni a másikat, de akkor lehet az, hogy oké, játszik két órát, én is elvagyok, utána közösen csinálunk valamit.
2022. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!