Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak!Mivel tudnám kiengeszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Mivel tudnám kiengesztelni a férfit akiért odavagyok? Sajnos elég rossz időszakom van, hisztiztem neki is,hogy kevés ideje van rám. Abba maradtunk, hogy csütörtökön találkozunk és megbeszéljük, de olyan hideg volt a hangja.Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elszúrtam, ezerszer megbántam, de nem akarom elveszíteni őt. Valami ötlet?
2022. júl. 11. 21:36
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lábtörlő, csak belátom a hibám.
2022. júl. 12. 09:42
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, hogy csak ennyi jött le abból, amit írtam. A lényeget viszont nem veszed észre. Nos, ez már a te problémád.
2022. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Nem ennyi jött le, nem vagyok kapcsolatfüggő.
2022. júl. 12. 10:43
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt kellene megvizsgálnod, hogy ez az eset hányszor fordult elő a kapcsolatotokban.

Ha pl: neki mindig a munkája lesz az első, te meg a sokadik a sorban a munka, család, hobbi, haverok után, akkor az sosem fog változni akármennyit "hisztizel". Neked meg akkor sem lesz jó a kapcsolat ha ezt némán tűröd, hiszti nélkül.

Ha olyan probléma van kettőtök között ami mindig visszatérő, mint amit fentebb is említettem, akkor te megpróbálhatod kiengesztelni, de a probléma még nem fog megoldódni. Ha a párod alapszemélyisége olyan, hogy nála a munka az első, akkor vagy megszoksz vagy megszöksz.

Ha csak olyan gond adódott köztetek, ami csak egyszeri probléma, akkor természetesen kérj bocsánatot a "hiszti" miatt. De minden kapcsolathoz két emberre van szükség. Te hiába állsz a fejed tetejére, ha a másik fél nem partner (hosszú távon!) a jó kapcsolat fenntartásában.

Azt kérdezd meg önmagadtól, hogy egy bocsánatkérés után szerinted javulni fog e az, amivel problémád van. Ehhez kicsit reálisabban kellene látnod a kapcsolatotokat, és nem a rózsaszín felhőn át (ez egy elég nehéz dolog).

Aztán meg van az a lehetőség is, amikor tudni kell azt is beismerni, hogy ami nem megy azt nem szabad erőltetni.

2022. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, biztos vagy benne, hogy tényleg az volt a probléma gyökere, hogy sok minden összejött és nem inkább valóban az a probléma, hogy úgy érzed hanyagol? Mert ha így érzed, akkor nem rontottál el semmit, csak elmondtad az érzéseidet. Ugyanebben a cipőben vagyok, mi is meg fogjuk ezt beszélni. Eleinte úgy gondoltam, hogy mindent megmagyarázok, de aztán átgondoltam, hogy tulajdonképpen nincs mit megmagyaráznom, nem velem volt a probléma. Ettől persze még egy laza elnézést kérés beleférhet ha úgy érzed, de ennél többet szerintem nem kell tenned. Biztosan érzi, hogy te nagyon szeretnéd ezt a kapcsolatot és azt is, hogy nem akarod, hogy elveszítsd. Fölösleges ezt bizonygatni, mert csak kevesebb leszel a szemében. Persze az őszinteség fontos, de csak okosan, ne zúdíts rá egyszerre mindent szerintem. Sok sikert!
2022. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

#42

Még mindig nem a leglényegesebbet vetted észre. A pasi nem áll melletted akkor, amikor valóban szükséged lenne rá. Mer' csak a munka. Te meg lemész làbtörlő üzemmódba, mert biztos a hisztid a fő probléma. Hát nem. A pasi hozzáállása az igazi gond a kapcsolathoz.

2022. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt végül, megbeszéltétek? Hogy sikerült a találkozó?
2022. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!