Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik a jégkirálynő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik a jégkirálynő típusú lányokat szeretik, elmagyaráznátok ezt bővebben?

Figyelt kérdés

Mikor és hogy alakult ez ki?

Mi fog meg bennük?

Hogyan és milyen sikerrel léptek velük kapcsolatba?

Romantikus, vagy szexuális jellegű inkább a vonzalom?

Szeretném megérteni.



2021. jan. 14. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem őket szeretem, csak volt pár nő akik első látásra megfogtak és később derült ki, hogy ilyen személyisegűek.
2021. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Mert értünk küzdeni kell, ettől leszünk szexik a szemükben - nekem ezt mondta az eddigi mindhárom kapcsolatom :) Bár én csak a kezdetekben vagyok jégkirálynő, tartósan csak akkor, ha az illetőt nem kedvelem. Ilyenkor búcsúzok is, mert nem vagyok egy időrabló alkat.

25/N

2021. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Azt hiszik magukról, h elérhetetlenek, pedig nem. Meg őket nem lehet elcsábítani, pedig de. Igazából minden ember vágyik valamire, csak ki kell találni, h mire, és nyert ügyed van. Számomra jó érzés látni, amikor egy jégkirálynő(nek akarni látszó) nőről lehull az álarc, és megláthatom alatta az esendő nőt. Pl amikor ugyanúgy vinnyog alattam az ágyban, mint egy kedves szomszéd lány stílusú nő. Nem vagyunk annyira különbözőek, mint amennyire azok szeretnénk lenni.
2021. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!