Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak!Mivel tudnám kiengeszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Mivel tudnám kiengesztelni a férfit akiért odavagyok? Sajnos elég rossz időszakom van, hisztiztem neki is,hogy kevés ideje van rám. Abba maradtunk, hogy csütörtökön találkozunk és megbeszéljük, de olyan hideg volt a hangja.Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elszúrtam, ezerszer megbántam, de nem akarom elveszíteni őt. Valami ötlet?
2022. júl. 11. 21:36
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%
És láss csodát ő fog pitizni..
2022. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
30%
Ja hát neked nem :(
2022. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást
2022. júl. 11. 22:51
 34/47 anonim ***** válasza:
85%
Nàllam elèg lenne egy elnèzès kèrès... Bocsànat, hogy hosztiztem, mert... Utólag belàtom, hogy volt korrekt. Ha szeretem az iletőt, elnèzem neki...
2022. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
34# én is ilyesmire gondoltam. Nem órákig tartó nyávogásra,csak hogy tudja, hogy tisztába vagyok vele hogy túlreagáltam a helyzetet.
2022. júl. 11. 23:00
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha reggeltől estig dolgozik, ez a továbbiakban sem fog változni. És emiatt a jövőben is hisztis leszel majd vele. Ez a pasi nem ér rá veled foglalkozni. Ezt vagy tudomásul veszed, vagy elengeded. A megbeszélés ezen nem változtat, ha ilyen a munkája, vagy ezt szereti, akkor a jövőben is ez lesz.
2022. júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Nincs mindig ennyi munkája, de most van, és nem a munka miatt volt a hiszti, hanem a sok összejött dolog miatt.
2022. júl. 12. 08:50
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

"hisztiztem neki is,hogy kevés ideje van rám. "

Itt leírtad. A munkája meg kiszámíthatatlan, tehát lesz arra még bőven példa a jövőben is, hogy szintén keveset foglalkozik veled.

2022. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

38# igen,mert sok minden összejött és szerettem volna vele több időt tölteni. Ezek után nem fogom ezt rajta levezetni.


Na mindegy

Köszi a válaszokat

2022. júl. 12. 09:11
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Igazi lábtörlő vagy és nagyon megalkuvó, aki várja a csodát. Igen, marhára nehéz beismerni önmagunknak, hogy ki az akire valóban számíthat az ember, ha probléma van. Ideje szembenézned ezzel a mindent elfogadok, csak nehogy otthagyjon 5 percre is, mert mi lesz velem, ha nem leszek addig sem kapcsolatban gondolkodás helyett.
2022. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!