Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak!Mivel tudnám kiengeszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Mivel tudnám kiengesztelni a férfit akiért odavagyok? Sajnos elég rossz időszakom van, hisztiztem neki is,hogy kevés ideje van rám. Abba maradtunk, hogy csütörtökön találkozunk és megbeszéljük, de olyan hideg volt a hangja.Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elszúrtam, ezerszer megbántam, de nem akarom elveszíteni őt. Valami ötlet?
2022. júl. 11. 21:36
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Az eltort dolgokat nem lehet megjavitani. Okulj belole, hogy maskor ne kerulj ilyen helyzetbe. Ha pedig nincs eleg ideje rad, akkor bucsuzz el tole, mert szenvedni fogsz.
2022. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Azért én még nem szeretném elengedni. Ha lezárt volna akkor meg se akarná beszélni a dolgot, nem?
2022. júl. 11. 21:42
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Kedveskedj neki valami olyan dologgal amit tudod, hogy szeret. Már ha ismered ennyire, hogy tudod milyen dolgokkal tudod levenni a lábáról. Őszintén beszélj vele amikor találkoztok és kérj elnézést.


Viszont arra jobb, ha előre felkészülsz, hogyha eddig nem volt akkor valószínűleg ezután sem lesz több ideje és valahogy el kellene kerülnöd, hogy újra lefussátok ezt a kört. Tehát először magadban is rendbe kellene tenned ezt, hogy eltudod-e fogadni, hogyha nem szentel rád annyi figyelmet amennyit kívánnál.


Sok sikert!

2022. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ne spekulálgass. Várd ki szépen a csütörtököt aztán majd ott megbeszélitek. Egy hisztizés még nem a világ vége.


Másodszor: ha szeret akkor valszeg nem fog elküldeni. Mindenkinek vannak nehéz időszakai. Egy nehéz időszak miatt nem dobjuk ki a párunkat.

2022. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
3# igen így gondoltam én is, hogy őszintén nyugodtan elmondom neki, hogy mi vezetett ide. És természetesen meghallgatom ő mit szeretne mondani. Csak úgy félek tőle, hogy már elveszítettem. Tudom hogy nem lesz több ideje rám, és nem is ez volt a gond, hanem a rám zúduló sok szarság.
2022. júl. 11. 21:51
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele, ha nincs rád ideje? Hétfő van de csütörtökön találkoztok. Távkapcsolat?
2022. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Tényleg nem ez volt itt a gond, hanem a többi gond ami rámzúdult. Reggeltől estig dolgozik.
2022. júl. 11. 21:57
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Húzz fel harisnyát!
2022. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
72%

Egy jó meleg p....

Palacsintàval


🤣

2022. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem pitizésekkel csicskulással csak elrontani lehet mégjobban a dolgokat.

Es pont egy férfi nem ért a ferfiakhoz, jól vettem ki?🤦‍♀️

2022. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!