Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak!Mivel tudnám kiengeszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Mivel tudnám kiengesztelni a férfit akiért odavagyok? Sajnos elég rossz időszakom van, hisztiztem neki is,hogy kevés ideje van rám. Abba maradtunk, hogy csütörtökön találkozunk és megbeszéljük, de olyan hideg volt a hangja.Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elszúrtam, ezerszer megbántam, de nem akarom elveszíteni őt. Valami ötlet?
2022. júl. 11. 21:36
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem jol vettem ki🤣
2022. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Nem akarok csicskulni, csak szeretném ha megértene.
2022. júl. 11. 22:06
 13/47 anonim ***** válasza:
41%

Engem egyik exem arra tanitott(igazi ferfias ferfi), hogy egy egy hibát soha ne nagyitsak fel.

Ha vmit elcsesztem az addog es ott szamitott csak, legkozelebb ne lovagoljak rajta ne hozzam inkabb temaba se, az, hogy tudomasul vettem hogy na ez most nem jött jol ki, teljesen elég. De ha rajta ugrálok még, az lenne szánalmas.


(Anno akaratomon kivul megbantottam egy haverját mert rosszul vett egy viccet. - nem is tudtam hogy olyan önérzetes es sertodekeny mivel nagyon laza jófej srác,ugy visszaszolt nekem.hogy csak.pislogtam szinte meg akart alázni női mivoltomban. Nem is ertettem a kirohanását. Ezutan otthon beszelgettem a baratommal hogy mi baja volt eleve mert azt sem ertettem, aztan hogy netan kerjek e bocsanatot vagy legkozelebb hogyan simitsam ezt el. Ő azt mondta a legjobb egy szót sem. Ne is hozzam fel temaba ujra)

2022. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nyitott és kompromisszumkész. Beszéljétek meg!
2022. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
78%

Azzal hogy kiengeszteld azert azt tudd hogy a sajat akaratod ellen mész.


Ha ugy erzed hanyagol vállald is fel b+ hanyagolsz!

Érezze ő magát kellemetlenul

2022. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
73%
Ritka tré visszakozni es onmagadnak mondani ellent. Azert ezzel csak óvatosan.
2022. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
13# de most pont ezért találkozunk. Én nem szeretném elveszíteni őt. Jó lenne ha túl tudnánk lépni ezen.
2022. júl. 11. 22:15
 18/47 A kérdező kommentje:
Tényleg sok minden összejött, tudom hogy ez az én hibám hogy rázúdítottam.
2022. júl. 11. 22:17
 19/47 anonim ***** válasza:
23%

Az önfeladással kevesebb leszel a szemében.


En amikor nem álltam le vitatkozni valamin, a másik(!)vett vissza az arcából.

Akkor beszélnék csak a dologrol ha ő maga hozza fel es akkor is a magam álláspontját védve csak teret engedve az ő véleményének is. De önfeladás kizart.

2022. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Nem önfeladás, csak tudom hogy én rontottam el. És megbántam.
2022. júl. 11. 22:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!