Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi butuska fiatal nő van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi butuska fiatal nő van?

Figyelt kérdés

Van egy szomszéd család a társasházban, van egy 22-25 év körüli fiúk. A szülők elutaztak valahova de a srác itt maradt. Tegnap éjjel felhozta a barátnőjét akivel lefeküdt mivel a csaj elég intenzíven nyögdécselt és mindez hallatszott az éjszaka a nyitott ablak mellett. Előtte még délután az erkélyen iszogattak (lakópark és láttom az erkélyüket a belső kerti részen igy láttam a lányt). Ma este jövök fel a lépcsőnházban és egy másik csaj jött utánam az emeletre és pont hozzá csengetett be igy este.

Nem tudom megérteni hogy ennyi butuska 20 év körüli nő van akik ezért vannak oda. Mind a kettőt átveri és kihasználja. Nem beszélve arról hogy ez a srác az anyjával is szokott ordítani aki egy elég csendes és visszahúzódó nő. Mondjuk ha az én fiam lenne már kapott volna tőlem.

A család albérletben lakik itt és ha jól tudom úszómester a srác nem is egy mérnök, orvos vagy programozó.

Nő vagyok, idősebb náluk igy nem irigykedek.


2022. jún. 26. 00:34
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
30%
Lehet tényleg prostik kérdező!
2022. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy kérdező te még normális nevelést kaptál, a mai fiatal nők meg hajszál híján mind prostik. Persze a mai média elhiteti velük, hogy ők büszke szinglik, holott csak kitágult lyukak lesznek pár év után, és nemcsak a punciban, de már a fenékben is tágak maradnak.
2022. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
És honnan veszed, hogy a csaj többet akar? Honnan veszed, hogy a csaj másnap nem mással van?
2022. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
#32: Akkor már a hímringyókat se felejtsd ki. A kettős mércét lesz.rjuk.
2022. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is fennáll a kérdés: miért foglalkoztat ez téged? Nincs közöd a lányokhoz. Max ha zavarnak a hangok, szólj a srácnak, hogy csukja már be az ablakot, ha akció van. A továbbiakban nem rád tartozik a sztori.
2022. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
33%
35-És gondolod nyáron becsukja az ablakot és levegő nélkül benn fog rothadni, pláne hogy holnaptól hőségriadó lesz 4 napig.
2022. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
36: hát, tudod, egy aktus idejére mi is képesek vagyunk becsukni az ablakot, pedig kertes házban lakunk, de azért na. Nem gondolom, hogy este 9-től reggel 6-ig folyamatosan nyomják, 1-2 órát meg csak kibírnak.
2022. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!