Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi butuska fiatal nő van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi butuska fiatal nő van?

Figyelt kérdés

Van egy szomszéd család a társasházban, van egy 22-25 év körüli fiúk. A szülők elutaztak valahova de a srác itt maradt. Tegnap éjjel felhozta a barátnőjét akivel lefeküdt mivel a csaj elég intenzíven nyögdécselt és mindez hallatszott az éjszaka a nyitott ablak mellett. Előtte még délután az erkélyen iszogattak (lakópark és láttom az erkélyüket a belső kerti részen igy láttam a lányt). Ma este jövök fel a lépcsőnházban és egy másik csaj jött utánam az emeletre és pont hozzá csengetett be igy este.

Nem tudom megérteni hogy ennyi butuska 20 év körüli nő van akik ezért vannak oda. Mind a kettőt átveri és kihasználja. Nem beszélve arról hogy ez a srác az anyjával is szokott ordítani aki egy elég csendes és visszahúzódó nő. Mondjuk ha az én fiam lenne már kapott volna tőlem.

A család albérletben lakik itt és ha jól tudom úszómester a srác nem is egy mérnök, orvos vagy programozó.

Nő vagyok, idősebb náluk igy nem irigykedek.


2022. jún. 26. 00:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%
Csak irigykedsz, hogy hozzád már nem csenget be senki este.
2022. jún. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Ja valóban nem csenget be. Mivel házas vagyok.

Arra gondoltam hogy elmondom a másik kiscsajnak ha újra itt láttom hogy a sráchoz másik jött, csak nem szeretném ha ez a hülye srác megverne utána.

2022. jún. 26. 00:39
 3/37 anonim ***** válasza:
29%
A csajok tudnak egymásról. A srác meg sportos, jól néz ki.
2022. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
44%
2, Foglalkozz a saját dolgoddal, fiatalok még had szexeljenek.
2022. jún. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
70 kiló lehet
2022. jún. 26. 00:46
 6/37 anonim ***** válasza:
39%
Attól meg lehet jó pasi. Vagy lehet, hogy egy fuckboy.
2022. jún. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
20%

Chad in action.



38F incel

2022. jún. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
31%
Jól néz ki is dugja a nőket, a nők meg tudják maguktól is mi a dörgés, ők is ugyanúgy több faszival tömetik magukat. Ez így megy, úgyhogy nyugodj meg, minden rendben van.
2022. jún. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ezek ilyen 18-20 éves frissen érettségizett átlagos lányok. Ezek biztos nem fizetnek neki ahogy a srác se fizet neki. Szerintem nem is lenne miből (nem albérletben laknának). 30 éves vagyok nem annyira öreg, de ez azért abszurd.
2022. jún. 26. 00:54
 10/37 anonim ***** válasza:
26%
Irigykedsz, hogy téged nem tömött egy fuckboy... Hidd el, a lányok is pontosan tudják mi a helyzet, ők ugyanúgy több faszival kuratják magukat. Ez így megy.
2022. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!