Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi butuska fiatal nő van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi butuska fiatal nő van?

Figyelt kérdés

Van egy szomszéd család a társasházban, van egy 22-25 év körüli fiúk. A szülők elutaztak valahova de a srác itt maradt. Tegnap éjjel felhozta a barátnőjét akivel lefeküdt mivel a csaj elég intenzíven nyögdécselt és mindez hallatszott az éjszaka a nyitott ablak mellett. Előtte még délután az erkélyen iszogattak (lakópark és láttom az erkélyüket a belső kerti részen igy láttam a lányt). Ma este jövök fel a lépcsőnházban és egy másik csaj jött utánam az emeletre és pont hozzá csengetett be igy este.

Nem tudom megérteni hogy ennyi butuska 20 év körüli nő van akik ezért vannak oda. Mind a kettőt átveri és kihasználja. Nem beszélve arról hogy ez a srác az anyjával is szokott ordítani aki egy elég csendes és visszahúzódó nő. Mondjuk ha az én fiam lenne már kapott volna tőlem.

A család albérletben lakik itt és ha jól tudom úszómester a srác nem is egy mérnök, orvos vagy programozó.

Nő vagyok, idősebb náluk igy nem irigykedek.


2022. jún. 26. 00:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
24%
20-Ja csak a nők a legjobb formájukat mégis nekik adják. A mérnökre meg majd ráakaszkodnak öregen. Mondom ezt úgy, hogy én is mérnök vagyok, de azért a földön járok.
2022. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudhatod, hogy ezek a lányok is kapcsolatot akarnak-e. Egyszer láttad őket. Nőként mondom, még ha nem is olyan mennyiségben, mint a férfiak között, a nők között is akadnak olyanok, akik nem akarnak kapcsolatot, csak szexet. Vagy egy szexkapcsolattal is megelégednek, ha szexet akarnak, de nem idegennel. Ne ártsd bele magad más dolgába sztem.
2022. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég... 34 éves, szintén házas, családos nőként mondom, hogy te tényleg nem vagy normális. Olyan vagy, mint valami megkeseredett vénasszony, aki unalmában a szomszédait kukkolja meg basztatja. Most őszintén: és akkor mi van, ha minden nap más lányt dug meg? A te lányod? A te húgod? Nem? Akkor mi közöd hozzá? Miért fáj ez neked? Foglalkozz már a saját dolgoddal, ha kevés az inger az életedben, keress hobbit.
2022. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 28 éves srácként van saját lakásom és egy csomó lány barátom, haverom, ismerősöm is (20-25 évesek). Szoktak is feljönni hozzám lány ismerősök, néha egyedül is. Dumcsizni, filmezni. Egy olyan öregasszony stílusú kukkoló, mint te, nyilván ott is azt hinné egyből, hogy mindegyikükkel szexelni szoktam, pedig bőven nem ez a helyzet, egyszerűen csak jóban vagyunk.


Vicces hogy a perverz emberi agy mindig ha együtt lát egy férfit és egy nőt, egyből az jut eszébe biztos együtt vannak vagy szexelni mennek.

Van egy húgom is, vele is sokszor ha megyek az utcán azt gondolják egy pár vagyunk, az véletlenül se jutna senkinek az eszébe, hogy tesók vagyunk vagy pl. barátok. Mindig mindenki a szexre asszociál, mint ahogy te is kérdező. A srác miért ne hívhatta volna át egy lány barátját, vagy ismerősét?

2022. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Nő vagyok és nem incel.

Én nem kukkolom őket de nehogy már én legyek a hibás mert az erkélyen kávéztam és éppen észrevettem hogy a másik erkélyen nyalják falják egymást. Az előző éjjel meg a csaj nyögéséit hallgattam éjjel. Aztán este amikor jöttem fel a lépcsőház akkor meg egy másik csaj jött velem be a kapun vagyis miután kinyitottam neki a kaput és jött velem fel erre az emeletre majd csengetett be hozzá. Éjjel amikor kiírtam a kérdést újra a nyögéseket hallgattam a másik csajtól erőteljesebben. Én vagyok a hibás mert éjjel dolgozom nyáron a gépen és nem vagyok süket se?

Én is tudok nyitott ablak mellett szexelni, de mégis van annyi IQ hogy nem teszem meg egy lakóparkban nyáron.

2022. jún. 26. 15:30
 26/37 A kérdező kommentje:

#24: Csak ez a srác hol az anyjával ordít, hol pedig különböző csajokat fektet meg és azok nyögnek nyitott ablak mellett nyáron egy sűrűn lakott társasházban.

Más kérdés hogy a csajoknak mennyire van rendben az önbecsülésük hogy alá fekszenek így egymás után mintha rendelt prostik lennének.

Normális pasit is kaphatnának aki nem minden nap mást fektet meg.

2022. jún. 26. 15:37
 27/37 A kérdező kommentje:
Ja és esélyes hogy alig vannak meg 18 évesek.
2022. jún. 26. 15:38
 28/37 A kérdező kommentje:

20# Albérletbe laknak a szüleivel, még a szülőknek sincs saját lakása. A srácnak meg főleg nincs lakása. Egy 10 év körüli kicsi autója van, ilyen japán kicsi kocsi Mazda vagy Nissan Micra valami.

Női szemmel is szép vékony formás lányok akik bármelyik pasit megkaphatnák. Főleg ha ilyen stílusban nyögnek mint amit hallani lehetett. Kár hogy ilyen idiótával szórakoznak aki még a saját anyját se képes tisztelni.

2022. jún. 26. 15:43
 29/37 anonim ***** válasza:
27%
Na azért valld be felizgultál rájuk, talán még masztiztál is rájuk hallgatózva az éjszaka közepén? Utána meg jöttél kiírni a kérdést, hogy "ezek a mai fiatalok csak dugnak, mi időnkbe bezzeg". Gondolom a férjed elhanyagol azért csinálsz ebből ekkora ügyet.
2022. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Nem hanyagol el és nem izgultam fel, nekem is van otthon szex csak konkrétan sajnálom őket. Én is voltam ennyi idős és akartak így megfektetni. De itt csak a pasi jár jól, a csaj meg hajnalba mehet haza gyalog. Még egy taxit se fizetne nekik.
2022. jún. 26. 16:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!