Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők szemével egyetemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők szemével egyetemen milyen férfiak leginkább vonzóak?

Figyelt kérdés
Ha egy tulajdonságot vagy személyiségtípust választhatsz melyik az leginkább?

2022. jún. 23. 22:45
A kérdező szavazást indított:
vonzó arc
jó test
nagyon divatos, trendi
minél gazdagabb, annál vonzóbb
minél viccesebb, annál vonzóbb
társasági ember, extrovertált, társaság közepe típusú
csendes, introvertált, kevés baráttal, művészi
nagyon magabiztos
öntörvényű, kiismerhetetlen, titokzatos
egyéb: írd le
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a nagyon okos, kis társaságot 5-10 főt kedvelő személy. Magabiztos, szereti amit tanul, érdekli az, vicces - jól érzi magát a saját közegében, abban a megszokott 2-3-4 társaságban.
2022. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a tanárok
2022. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát én már 6 éve voltam egyetemista... akkor a trasht toltuk ezerrel, az volt a menő. Ahogy látom ez nagyrészt nem változott. Most is csak a szar megy, csak most tiktok marhaságokkal az élen. A bulikon ugyanúgy hányásig kell vedelni, stb... de hát ilyen volt az egyetem mindig is. Szóval ja,nagyon viccesnek kell kell lenni, meg lazának,és határozottnak. Extrovertáltnak nem feltétlenül, nem a társaság közepének kell ezt tettetni, hanem csak azzal, akivel éppen dugni kéne.
2022. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vonzó arc és csendes, introvertált, kevés baráttal, művészi, + intelligens.
2022. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez a kombó nyert anno: vonzó arc, határozottság, jó humor (vagy fogalmazzunk úgy, az én humorommal passzoló humor, van sok humor harold típusú pasas, akiknek a humorától ráz a hideg, pl. beszólós típusú humor, 100%-ig csak prosztó rasszista-homofób.hímsoviniszta poénok, tragikus vagy komoly helyzetben is idétlenkedők stb.), ill. ha úgy érzem rajta, hogy művelt és okos, hogy nem direkt fitogtatja. Meg jó karizma / kisugárzás.
2022. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak ne legyen nyávogó affektáló hangja.
2022. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!