Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi butuska fiatal nő van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi butuska fiatal nő van?

Figyelt kérdés

Van egy szomszéd család a társasházban, van egy 22-25 év körüli fiúk. A szülők elutaztak valahova de a srác itt maradt. Tegnap éjjel felhozta a barátnőjét akivel lefeküdt mivel a csaj elég intenzíven nyögdécselt és mindez hallatszott az éjszaka a nyitott ablak mellett. Előtte még délután az erkélyen iszogattak (lakópark és láttom az erkélyüket a belső kerti részen igy láttam a lányt). Ma este jövök fel a lépcsőnházban és egy másik csaj jött utánam az emeletre és pont hozzá csengetett be igy este.

Nem tudom megérteni hogy ennyi butuska 20 év körüli nő van akik ezért vannak oda. Mind a kettőt átveri és kihasználja. Nem beszélve arról hogy ez a srác az anyjával is szokott ordítani aki egy elég csendes és visszahúzódó nő. Mondjuk ha az én fiam lenne már kapott volna tőlem.

A család albérletben lakik itt és ha jól tudom úszómester a srác nem is egy mérnök, orvos vagy programozó.

Nő vagyok, idősebb náluk igy nem irigykedek.


2022. jún. 26. 00:34
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de nem akarnék a nemibeteg gondozó állandó vendége lenni.
2022. jún. 26. 01:03
 12/37 anonim ***** válasza:
75%

Olyan vagy, mint egy 80 éves özvegy Mariska néni! Mi közöd hozzá?

Lehet, hogy a másik lány csak felugrott valamiért, de ha dugtak se kellene ezen problémáznod.

2022. jún. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
83%
Inkább egy incel vagy kamu kérdésekkel. A témában ma nem az első.
2022. jún. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
94%

#13


Szokott jönni 23 óra környékén egy "mesedélutános" incel. Kitalál valami kamu történetet, sokan meg még mindig bekajálják...

2022. jún. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
96%

Ez incel kérdés. Még hazudni se tud normálisan. Nincs olyan házas nő aki ilyennel foglalkozna.

Ez egy incel aki irigy a szomszédjára és hallgatózik este :D ha én lennék az a gyerek egy ilyen után költöznél onnan. Persze csak ha kijöttél a korházból mert véletlen elcsúsztál a lépcsőn lefele a 3.ról

2022. jún. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem mész el úszómesternek vagy buszsofőrnek, ahelyett hogy másokat kukkolsz? Munkád sincs, így pézed sem. Xar életed van.
2022. jún. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
92%
A sportolók ennyi idősen körbetosszák egymást. Nem sok monogám van közöttük.
2022. jún. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
61%
Pont hogy az a lényeg hogy úszómester. Ndm egy pocakos mérnök gyerek, aki nőt is alig lát. Ő pedig uszodában jó csajokat szed fel. Hát istenem, kihasználja a lehetőségeit.
2022. jún. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
Karen, te vagy az?
2022. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
74%
Mi a f..t irigykedsz. Amugy meg kesobb ott fogjak hagyni a nok ugyis mikor kiutkozik a dolog hogy a kocsiba nem bir tankolni meg egzisztenciat kialakitani 220 ezer ftos uszomesteri fizetesbol.
2022. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!