Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mennyire jellemző, hogy előadjátok, hogy mennyi nővel voltatok, meg milyenekkel, közben a fele sem igaz?

Figyelt kérdés
Írtam ki hasonló témában itt egy kérdést, kiváncsi lennék ez mennyire gyakori, esetleg akivel ismerkedtek annak is előadjátok / előadtátok magatokat? Nők ti tapasztaltatok ilyesmit?

2022. ápr. 27. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig az igazat mondtam, de a kis szám miatt kapott lenéző reakciók alapján jobb lett volna, ha hazudok.
2022. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ilyenben nincs értelme kamuzni.


F

2022. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hazudok - pont annyit, amennyit kell. Ha sokat kell sokat, ha keveset, keveset.


Az a helyzet, hogy lehet itt őszinteséggel jönni, ha az nem minden esetben vonzó.

2022. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nullát akárhánnyal szorzod vagy hatványozod nulla marad úgyhogy én még hazudni se tudok :).
2022. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Még valami:


Soha sem adom elő, hogy mennyi nővel voltam együtt. Magamtól nem beszélek erről (az túl gyanús lenne).


Csak akkor beszélek erről most már, ha esetleg kérdez a nő. Akkor elődöntöm, hogy mekkorát hazudok, a jó ügy érdekében.


#3 voltam.

2022. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazatok van,ha hazudtok.

Nőként írom,hogy mindig igazat mondtam-igaz nem férfiügyekről volt szó-,de mindig kihasználták a jószándékot és visszaéltek a helyzettel.


Szerintem inkább az szégyen,hogy valaki ez alapján beskatulyázza a másikat,hogy hány kapcsolata volt,hiszen ha túl kevés volt-valaki szerint- az se jelent konkrétan rosszat és ez nem egy kvízműsor,ahol minél több pont kell a győzelemhez.

2022. ápr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én általában az igazat mondom aztán a férfiak hozzáigazítják. De volt hogy direkt sokat mondtam, erre ő is, amikor átlagosat, ő is. Így megy ez.

N

2022. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem már abból ahogyan a nőhöz érsz tudja, hogy kamuztál vagy nem. Teljesen felesleges számokat mondani szerintem.. mindenkinek van múltja...
2022. ápr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Aki 500-al feküdt le, az 500-at fog mondani. Aki 5-tel, az 50-et. Kivéve a teljesen őszinte pasik, ami ritka. Nagyjából ez várható.
2022. ápr. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem elmondta a párom , alacsony számra tippeltem igy is lett, nekem ez pozitiv volt! Biztosan nem kamuzott, ő eleve nagyon intro.
2022. ápr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!