Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél mennyire jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mennyire jellemző, hogy csak szexelni szeretnének és kapcsolatban nem gondolkodnak?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Van olyan nő, aki éppen olyan életszakaszban van, mikor nem talál megfelelő férfit, de szexelni azért szeretne.
2022. ápr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem nagyon, nekik a szexhez is érzelem kell. Ha fáj a lábujjuk már nem akarnak szexelni.
2022. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
#2: Csak veled nem :D
2022. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A saját életemben kb azonos arányban volt az a szakasz a szingli életemben, mikor komolyat kerestem és mikor lazát.


Annyi, hogy komoly kapcsolatot olyannal is el tudtam képzelni, aki egy átlagos arc, akinek a belsője sokat javít a vonzerején, míg csak szexre kizárt, hogy ne kifejezetten jól kinéző, összeszedett partnert kerestem volna. A legtöbb férfi, főleg egyéjszakásként, nem igazán tud ráérezni arra, hogy mitől jó a szex, talán nem is akar. Ezért szükségem van valami extrára, amitől én is jobban élvezem és mivel nem ismerem eléggé ahhoz, hogy az iránta érzettek és a személyisége miatt kívánjam jobban... Nos, marad az, hogy legyen k*rvára vonzó, vizuálisan is egy élmény.



Aki szerint a nők érzelmesebbek és hajlamosabbak érzelemből szexelni, az valószínűleg azért tapasztalja ezt, mert nem egy adonisz és csak azt az oldalát látja ennek a dolognak, amit belső kompenzációval el lehet érni. 🙃

2022. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!