Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Milyen jelzővel illetnétek azt a férfit akire ha rákérdezel hányadán álltok csak kitér?





Utolsó:
Még ha naponta is volt ez a 4 randi, akkor is megelőzte egy több hónapos netes ismerkedés. Ennyi idő alatt el kellett volna tudni döntenie, hogy akar-e komolyat a kérdezőtől.
Persze logikátlan az egész, hiszen akarnia kellene komolyat, hisz 5 randira elhívta.
Ennek ellenére nem tudja :D















#31 és ha nem volt netes ismerkedés? Miért alap amitől itt nem lehet eltérni? Nekem sose volt. A négy randi két hét alatt az azt jelenti hogy két hete ismertem meg valahol.
(De egyébként azt sem értem, hogy az is miért törvényszerű hogy hónapokig ismerkedjen az ember valakivel találkozás előtt.)
És azt sem értem miért nem elfogadható a véleményem annak fényében hogy most már tudjátok hogy nekem a néhány randi az kéthetes ismeretséget jelent, hogy 2 hete ismertem meg valahol, ami után még ne követelőzzön senki, egyik fél se, hogy mit akarsz tőlem?





#34
Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?
Általában a tapasztalatlanabb, fiatal korosztályban szokott hasonló előfordulni. Ha mondjuk valaki 40 év felett csinálja ezt, az már gáz.





Tisztázzuk 4.randi után se tudta a tag, hogy mit mondjon igaz?
Ez gáz úgy ahogy van, ha van előtte x idő beszélgetés ha nincs!!!!
Nem véletlen találkozol valakivel 4x (nem 1xvagy2x)ott azért már kelett valamit legalább éreznie feléd vagy gondolnia.
1 gyáva, b@szni tudó de egy toketlen aljas féreg akiben gerinc nincs, és melletted hidd el ugyan ezt játszotta másik (ha nem több) csajjal. Erről a fazonrol ennyit, ennyit is ér!!! Sok okos, pontozzatok le!!!!





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!