Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilthatott le?

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt randizgattam egy csajjal. Kb 2-3 hónapon át tartott. Én már úgy gondoltam, hogy járunk. Aztán ő benyögte, h "szakítani akar"

Ezt én kicsit nehezen fogadtam el akkor. Ezért többször is írtam neki...de aztán rájöttem hogy felesleges eltölteni, ha ő nem akarja. Bár hozzá teszem, h ő sem volt egyértelmű.

Évek teltek el utána, volt h összefutottunk az utcán...de nem álltunk meg beszélgetni. Köszöntünk és kész.

Azóta már boldog párkapcsolatban élek. Pár hete nézegettem az ismerőseimet. Aztán eszembe jutott ez a lány, illetve inkább nő. Nem találtam meg. Gondoltam törölte magát faceről. Van nekem egy álfacem, ahol elsősorban a hobbim miatt használok, h ne jelenjen meg minden kommentem a családomnak illetve barátaimnak.

Ott is rákerestem. Meglepett, h ott megtaláltam. Tehát csak engem tiltott le.

Mi értelme évekkel ezelőtti exet letiltani évekkel később? Nem olyan régen még biztosan ismerősöm volt!

Vannak ötleteitek h mi lehet az oka?



2021. dec. 26. 16:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
Ilyenek ezek. Ugyan ez, fúll csori voltam, 2 hónap után szakított, "csak úgy". Eltelt azóta 2 év, meglátta a pacekom, Dope Chef, Rolex, Adidas, Hugo, Chivas, Mercedes AMG. Egyből feloldott és rámirogatott, hogy akarok e vele talizni így úgy. Haha, nem. Azóta 4 csajom van
2021. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sokan nem tudnak végleg leszakadni az exekről, ami érthető is, ha az volt a legintenzívebb orgazmus, csak a kapcsolat többi tényezője nem működött. :D De a legpraktikusabb továbblépni.

Az teljesen érthető, hogy ha az utána jövő azonos szerepű humanoidnak nem tetszik, ha párjuk a kerítés tetején próbál meg egyensúlyozni.

2021. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!