Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilthatott le?

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt randizgattam egy csajjal. Kb 2-3 hónapon át tartott. Én már úgy gondoltam, hogy járunk. Aztán ő benyögte, h "szakítani akar"

Ezt én kicsit nehezen fogadtam el akkor. Ezért többször is írtam neki...de aztán rájöttem hogy felesleges eltölteni, ha ő nem akarja. Bár hozzá teszem, h ő sem volt egyértelmű.

Évek teltek el utána, volt h összefutottunk az utcán...de nem álltunk meg beszélgetni. Köszöntünk és kész.

Azóta már boldog párkapcsolatban élek. Pár hete nézegettem az ismerőseimet. Aztán eszembe jutott ez a lány, illetve inkább nő. Nem találtam meg. Gondoltam törölte magát faceről. Van nekem egy álfacem, ahol elsősorban a hobbim miatt használok, h ne jelenjen meg minden kommentem a családomnak illetve barátaimnak.

Ott is rákerestem. Meglepett, h ott megtaláltam. Tehát csak engem tiltott le.

Mi értelme évekkel ezelőtti exet letiltani évekkel később? Nem olyan régen még biztosan ismerősöm volt!

Vannak ötleteitek h mi lehet az oka?



2021. dec. 26. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Én is lettem letiltva 1 évvel a szakítás után.

Hogy miért? Fogalmam sincs. De, igazából le is szarom.

2021. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de elég szomorú az állítólagosan boldog párkapcsolatodat illetően, hogy az évekkel ezelőtti exed után kutakodsz és azon elmélkedsz, vajon miért tiltott le?


Javaslom, hogy a jelenlegi barátnődre való tekintettel ne kutakodj az exe(i)d után.

2021. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Általában az esetek során 85-90%-ában így szoktak a szakítások végződni, hogy már nincs közötök egymáshoz.
2021. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha boldog a párkapcsolatod, akkor nem mindegy?

Nem érdemes egótuningot keresned, erősíthetném a végtelenségig, de..! Azon gondolkodj, hogy ez neked évek után miért kérdsé.

2021. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már korábban észrevettem, de most unatkoztam itthon, és elgondolkodtam rajta. Aztán unalmamban kiírtam ide
2021. dec. 26. 17:12
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Van baratja?


Nekem altalában akkor kell tiltásokba törlésekbe kezdenem mindig, ha kifogtam vmi féltékenyt.

2021. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Habár én a belsobb barátaimnak meg ismiknek meg szoktam írni, hogy a barátom miatt most tiltalak nezd el nekem. Mivel Valódi barátok, más ismernek. Hogy hol tiltok, hol oldok, mindig ilyeneket fogok ki, akik beleszolnak abba, kikkel tartok kapcsolatot. Hiaba ártatlan, az őket nem érdekli.

6.voltam

2021. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6# Nem tudom hogy van-e
2021. dec. 26. 17:25
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

5-ös Ez még unalomból is szomorú!

Csak neked fontos, ezen gondolkozz.

2021. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
lezárta a dolgot végleg. védi magát, még véletlenül se akarja, hogy ráírj. esetleg félreérthető lenne a mostani párja előtt, nem akar kockáztatni. ideje neked is lezárnod a dolgot.
2021. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!