Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet normálisan kezelni a fogyókúra témát a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mindketten vékony testalkatúak vagyunk. Én heti 2-3 pilates vagy jóga edzés mellett azt eszek, amit akarok. A barátom szintén edz, ő kondizik. A probléma, hogy míg én napi ötször eszek, ő kb kétszer, de van hogy először 11-kor eszik egy kicsit, én addigra vagy éhen halok, vagy reggelizek korán, de 11re meg már ebédelnék. Rá hamarabb felmennek a kilók (idősebb is nálam 15 évvel) ezért este direkt nem is eszik sokat, én viszont igen. Már párszor észrevettem, hogy őt zavarja, hogy én degeszre eszem magam, ő pedig keveset szed. Éhezni emiatt nincs kedvem mellette, de azt se akarom hogy rosszul érezze magát emiatt. A titokban evés hülyeség, a zöldségeket nem igen szereti, szóval még az sincs, hogy neki főzök párolt zöldségeket, én meg eszem mást. Ahhh, nagyon rossz. Hogyan lehetne ezt úgy megoldani, hogy mindketten jól járjunk? Ötletek, ha voltatok hasonló szituban? Koszi :)


(nem arról van szó, hogy túlsúlyos lenne vagy ilyesmi, hanem hogy már egy kicsi úszógumitól is kiborul, vagy ha a mellizma nem perfekt.)



2021. dec. 15. 17:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Evés zavara van. Pszichológusnál járt már?
2021. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Amíg agyban nem lesz rendben, addig ez marad kérdező. Irigy és túlságosan hiú. Ez rossz kombináció.
2021. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
9. Hát ha 15 évvel fiatalabb csajt tart, akkor legyen fegyelmezett és jó bőrben... ennyi elvárható.
2021. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy a fejébe vette hogy elhagyom, ha nincs tökéletes teste. Már tök sokszor mondtam, hogy ez nem igaz, sőt nekem a kicsi úszógumi is tetszik"


Oké.

De miért zavarja , hogy te annyit eszel amennyi jól esik? Ha ő formàban akar lenni miattad nem kellene hogy zavarja , mert az ő döntèse/vàlasztàsa.

2021. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, én nem értek hozzá annyira, egész életemben nagyon vékony voltam (úgy, mint te, tehát akármennyit eszek, nem hízok, pedig én sportolni sem sportolok), de annyit azért még én is tudok, hogy nagyon sok lehetőség van arra, hogy valaki egyen, de azért ne hízzon. Anyám pl. már nagyon rég áttért arra, hogy húshoz nem rizs vagy krumpli van, hanem finom, színes, guszta zöldségek, pl. sütőben sült cékla, sütőtök, párolt brokkoli. Aki ezeket nem eszi meg, az nálam ovi kategória, de mindegy. Ha ezek nem jók neki, akkor smoothie, natúr joghurtba "gyümölcspor", pl. homoktövis, áfonya, acai, stb. És még rengeteg minden, csak a fantázia és a pénztárca szab határt ezeknek. Én megpróbálnám ezt a mufurc pasit rávenni arra, hogy vidáman kísérletezzen. Vegyetek mindenfélét, süssétek, főzzétek, egyétek, élvezzétek.
2021. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%

Úgy látszik nem erőlteti meg magát az edzőteremben.A férfiak nehezebben híznak eleve.Sovány húst pedig ehet, amennyit akar.Nem fog hízni,ha éhesen 100 g hús helyett 200g -ot eszik (persze nem a rántott husira kell gondolni)

De esetleg segíthetnél neki abban,hogy egészséges ételeket készítesz.

2021. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyreszt azt irod, "eszrevetted", hogy zavarja.

Beszelni is beszeltetek mar rola?


Masreszt pedig, te semmi rosszat nem teszel, es a te testalkatoddal/anyagcsereddel igenis szukseg van rendes adagokra (en is ilyen vagyok), nehogy mar meg neked kelljen valtozni??

Ennyi idosen erettebbnek kene lennie.


Vagy megis tevedsz, es valami tok mas zavarja - ha egyaltalan.

2021. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Sunshinedoll ***** válasza:

Az, hogy ő hogy érzi magát amiatt, hogy te mit meg mennyit eszel sztem nem a te problémád.

Mindenkinek más az anyagcseréje, ételtoleranciája, ételérzékenysége, preferenciája, ízlése, innentől kezdve nem tudsz mit csinálni, mindenki szik azt meg annyit, amennyi jól esik neki.


Mikor én fogyókúráztam, akkor ettem azt, amit kellett, és nem féltékenykedtem, hogy a párom mit eszik meg mennyit, az az én dolgom, hogy nekem mi a célom a testemmel, alakommal, én felelősségem.

Egy halom ételallergiám is van pl, nem verem magam, hogy míg mások egy étteremben 40 kajából választanak, nekem jut kb 2 opció. Ez van :D

2021. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mit kondizik?

Szivacsokat emelget?

Ugyanis aki komolyan kondizik annak elég sokat kell ennie.Az a mellizom nem fog alakulni ha naponta kétszer eszik.

Az nudli!!

Én 107 kiló vagyok és letolok 4-5 ezer calóriat naponta,mégse vagyok kövér.Mivel tonnaszám égetem el a calóriákat.


Persze ha a kondizás alatt ilyen rózsaszinű egykezesekkel félórában való pecserészést kell érteni,akkor nem szóltam semmit.

2021. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!