Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet normálisan kezelni a fogyókúra témát a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mindketten vékony testalkatúak vagyunk. Én heti 2-3 pilates vagy jóga edzés mellett azt eszek, amit akarok. A barátom szintén edz, ő kondizik. A probléma, hogy míg én napi ötször eszek, ő kb kétszer, de van hogy először 11-kor eszik egy kicsit, én addigra vagy éhen halok, vagy reggelizek korán, de 11re meg már ebédelnék. Rá hamarabb felmennek a kilók (idősebb is nálam 15 évvel) ezért este direkt nem is eszik sokat, én viszont igen. Már párszor észrevettem, hogy őt zavarja, hogy én degeszre eszem magam, ő pedig keveset szed. Éhezni emiatt nincs kedvem mellette, de azt se akarom hogy rosszul érezze magát emiatt. A titokban evés hülyeség, a zöldségeket nem igen szereti, szóval még az sincs, hogy neki főzök párolt zöldségeket, én meg eszem mást. Ahhh, nagyon rossz. Hogyan lehetne ezt úgy megoldani, hogy mindketten jól járjunk? Ötletek, ha voltatok hasonló szituban? Koszi :)


(nem arról van szó, hogy túlsúlyos lenne vagy ilyesmi, hanem hogy már egy kicsi úszógumitól is kiborul, vagy ha a mellizma nem perfekt.)



2021. dec. 15. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz, hogy degeszre eszed magad, nemcsak miatta, alapból is. Ha ne is most rögtön, de lesznek még belőle durva egészségügyi gondjaid. Minek ész nélkül zabálni?
2021. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%

A menyasszonyom nem testépít, én igen. Én többet szedek a tányéromba, ő kevesebbet. TÁ-DÁMM!

Nem hiszem, hogy neked nehezedre esne kontrollálni a porcióidat. Ez nem a barátod dolga.

2021. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ezt nyilván úgy kell érteni, hogy jóllakok, nem maradok éhes. 163 cm vagyok és 47 kiló. Semmit nem tudok hízni 🤷‍♀️
2021. dec. 15. 17:33
 4/19 A kérdező kommentje:

#2 nem igazán értem a választ. Én napi ötször eszek, nagyon gyors az anyagcserém és még így sem tudok hízni. Ő kétszer eszik, és zavarja ha én este is jóllakok ő meg nem ehet annyit szándékosan.


Olvassatok már pls, mielőtt válszoltok valami ide nem illőt.

2021. dec. 15. 17:35
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Látszik, hogy pasik válaszoltak :D Amúgy nagyon semmit se tudsz csinálni ezzel őszintén, ha neki ennyire fontos a teste akkor bírja ki.
2021. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

ezt párkapcsolatban úgy kezeljük,

hogy ha a párom ENNI SZERETNE, akkor ESZIK,

ha NEM SZERETNE ENNI, akkor pedig NEM ESZIK.

az ÉN törekvéseim miatt (legyen az fogyókúra, hízókúra, keto, paleo, vagy tököm tudja, mi más) pedig nem várom, hogy Ő változtasson az étkezési szokásain.

ennyi, ezt így mondd meg neki, ha zavarja, hogy te jóízűen eszel.

2021. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg neki, hogy 100 kiló alatt nincs se férfi, se disznó!
2021. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a problèmája hogy ha te èhes vagy eszel? 🙄
2021. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a fejébe vette hogy elhagyom, ha nincs tökéletes teste. Már tök sokszor mondtam, hogy ez nem igaz, sőt nekem a kicsi úszógumi is tetszik. :/
2021. dec. 15. 17:50
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
hat ha egy kicsi uszogumitol kiborul, akkor igenis vallalja, hogy nem zabal annyit es ne hisztizzen meg nyavalyogjon. valamit valamiert. vagy engedje el a ‘tokeletes’ zsir nelkuli estet es ne azon feszuljon, hogy a csaja tobbet eszik nala.
2021. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!