Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bekultetek már ki esetekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekultetek már ki esetekkel hosszú idő után?

Figyelt kérdés

Hogyan alakult?

Akár te,vagy O volt másik kapcsolatban,de mégis kibékültek akár évek elteltével is,de hogyan alakult?

Évek után meg lehetséges a normális újra kezdés?

És a tartós igazi kapcsolat?

A kérdést azért tettem fel,mert a volt barátom nagyon hiányzik..már 2 éve nem vagyunk egyutt,de többször találkoztunk,és nagyon ritkán beszélünk is,de nem sokat.

Neki volt ez idő alatt több kapcsolata is.

Valószínűleg azzal marad,és kéri meg a kezét,akit családot,és tesz meg mindent amit velem tervezett,akivel most van..bár nem úgy tűnik mintha szeretnék egymást...de ez lényegtelen jelen esetben

Viszont a szívem mélyén még mindig arra vagyom,hogy együtt legyünk még ezek után is..nekem azóta nem volt kapcsolatom

21/L



2021. nov. 4. 18:18
 1/4 peca1000 ***** válasza:
37%

Gondolom exet akartál írni eset helyett :)


Engem tizen,huszon évvel később nemrégiben több exem is felkeresett Facebook-on, hiába van ő is, én is kapcsolatban.


Ha szingli lennék, levarrnám őket, szeretőknek tökéletesek lennének.

2021. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat,igen azt akartam írni😅 észre sem vettem..😨
2021. nov. 4. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha
2021. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én békültem már ki az exbarátommal (bár ő a legelső volt, akivel még 14 évesen jártam), de nem lett se baráti viszonyunk, és nem is jöttünk össze újra. Csak szimplán néha írtunk egymásnak, hogy kivel mi történt, hogy vagyunk, stb. És nem utáltuk egymást. Ez azóta mondjuk abba maradt, mióta új facebookom lett, de nem is baj, mert azóta lett egy új kapcsolatom is, és nem kell a dráma meg a félreértések.

De amúgy valószínűleg nem jönnék újra össze egy exemmel sem, mindegyiknek volt oka, hogy miért lett vége. Nem akarok egy nem boldog kapcsolatban élni. A legutolsó kapcsolatom ért úgy véget rendhagyó módon, hogy velem szakítottak, mert az exem nem szeretett már. Én fülig szerelmes voltam belé akkor még, és vele akartam lenni, úgy éreztem senki vagyok nélküle és ő volt az oka, hogy minden nap felkeltem, de még abban a kétségbeesett állapotomban is sikerült belátni azt, hogy valóban jobb lesz nekünk külön, mert akkor inkább maradok egyedül, minthogy benne legyek egy olyan kapcsolatban, amiben nem szeretnek. Akkor már megadom magamnak az esélyt, hogy találjak valakit, aki tiszta szívből szeret. (Sikerült is megtalálni.)

Ha valami nem működik, akkor felesleges újrakezdeni. Nem hiába szakítottatok anno. Most is ugyan az lenne. Meg ahogy mondtad, neki már van valaki más. Hagyd őket. Lépj te is tovább. Nem futhatsz egész életeden keresztül egy ember után, meg kell tanulni lezárni az életedben bizonyos fejezeteket. Próbáld meg elfelejteni, viszont az úgy nem fog menni, ha évekig rajta pörögsz meg beszélgetsz vele.

N

2021. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!