Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egy hosszú nap után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egy hosszú nap után nem áll le főzni az a nő nem is kell?

Figyelt kérdés

Hazaesem, hulla vagyok, én biztos le nem állok még főzni, inkább egyedül halok meg.

Nők, ti hányszor főztök egy héten?


2021. nov. 1. 12:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Oké köszönjük a napi panaszkodást
2021. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne halj meg egyedül, élj egyedül!
2021. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Lehet nem én vagyok a célközönsége a kérdésnek, én egyedülálló vagyok és általában a melóban ebédelek, otthonra meg elég egy könnyű vacsit összedobni, mondjuk saláta vagy pirítós. Ha van kedvem hétvégén főzök és az kitart max keddig, de a francnak sincs kedve 3 napig ugyanazt enni, úgyhogy inkább hétfőig. Én anyagilag is jobban kijövök egyedül így, mert kb 1200 Ft-ból (szépkártyával) kijön a napi kétfogásos menüm és nem cseszek el végtelen időt a főzéssel.
2021. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Változó.

Néha én főzök, néha a párom, néha együtt, néha maradékot eszünk, néha rendelünk, néha beülünk valahova.

2021. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Főzzetek felváltva, két napra.
2021. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem kellett D:
2021. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Heti 2x

A nagyfiam is heti 2x foz

Igy kb megvan a het 😁

2021. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerencsére a párom nem egy életképtelen, nagyra nőtt gyerek, tud magára is főzni. Hol én főzök, hol ő, vagy beülünk valahova, esetleg rendelünk.


Olyan férfival sosem jöttem volna össze, akinek nem egy pár kell, hanem egy pótanyuka, aki főz, takarít rá, és megdorgálja, ha nem a szennyesbe dobja a zokniját. Az ilyen nem férfi, hanem kisfiú.

2021. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%
A szexuális teljesítmény meg az alak a legfontosabb a hímneműeknek. A főzés az max. egy plusz pont. De főzni ők is tudnak, ha nem ennyire életképtelenek.
2021. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
# 9 nektek meg a pénz, ok csá
2021. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!