Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egy hosszú nap után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egy hosszú nap után nem áll le főzni az a nő nem is kell?

Figyelt kérdés

Hazaesem, hulla vagyok, én biztos le nem állok még főzni, inkább egyedül halok meg.

Nők, ti hányszor főztök egy héten?


2021. nov. 1. 12:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
Kb soha nem főzök. Eszünk szendvicset, rendelünk, vagy főz a férjem. Ha több időm lesz, vagy ha lesz gyerek, akkor nyilván fogok, de akkor sem minden nap.
2021. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Együtt főzünk, ha főzünk. Vagy magamnak készítek kaját aztán ő is keres valamit, amit szeretne enni. Társak vagyunk, vagy együtt csináljuk vagy felvàltva vagy sehogy.
2021. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%

Vasarnap mindig főzök, tobb felet

Ez kitart lb szerdaig. Csutortok penteken meg rendeles van. Teletal stb.

Szombaton meg pizzaszombat van mindig. Házimozival

2021. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk az főz aki hamarabb hazaér. Ennyi. Ha így sincs kedvünk, akkor vajas kenyér.
2021. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk nem minden nap van meleg kaja, van hogy én főzök, van hogy a párom (kb fele-fele), van hogy rendelünk, vagy csak elmegyünk valahova vacsizni. Az értelmesebb férfiak már felfejlődtek a múlt századközepi ideológiákból, csak néhány magát “konzervatív értékekben hivő” szexista barom maradt.
2021. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
#15 és azok a konzervatív pasik is elfelejtkeznek arról, hogy a konzervatív családmodellhez az is hozzátartozik, hogy ő tartja el a párját :D Mert ugye régen csak a férfi dolgozott, cserébe a nő végezte az otthoni dolgokat. Na az már nem menne nekik, elvárnák, hogy a nő dolgozzon is meg ki is nyalja a seggüket.
2021. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
9%

Nem fozok heti szinten, neha fozok, amikor epp eszembe jut, hogy de ennek ezt vagy azt. A parom gyakrabban foz, o igenyli jobban a fott kajat. En elvagyok rantottan, szendvicsen, van amikor csak nasizom, vagy rendelek valamit, esetleg keszkajat veszek a boltban.

Ha egesz nap otthon vagyok, konnyebben allok neki fozni, de amikor csak 3-4-5 szabad oram van, akkor nem fogom a felet erre pazarolni.

2021. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 peca1000 ***** válasza:
59%

Menüt eszünk.


Kinézzük a neten, hol mi a kaja, elhozom, megesszük.


Néha főz csak az asszony.


Én mosogatok.

2021. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert aztán nagyon sok idő kifőzni egy tésztát pl, és készíteni rá egy egyszerű szószt, vagy zöldséges ragut. Ca. 20 perc, és elkészíti magát ;)
2021. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!