Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszu, tobb mint 20-30-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszu, tobb mint 20-30-40 eves házasoktol kérdezem, tudtok még miről beszélgetni (a napi rutinon kívül, h mit kéne főzni, megcsinálni, stb)?

Figyelt kérdés
Mi alapjáraton se vagyunk locsogos ,fecsegos fajta.Persze ,mi is beszelgetunk,de sokszor cdak csendben ülünk egymás mellett a gyogyfurdoben,és pihenunk,lazitunk.Korulottunk meg sokan szinte megállás nélkul duruzsolnak,zsong a strand...Kicsit feszelyez,hogy mi meg nem beszelunk valamirol folyamatosan😋
2019. jún. 29. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Persze tudunk. Szoktunk is. Mi volt a munkahelyen, nyílvános helyen kibeszéljük az embereket, meg bármiről. 19 éve vagyunk együtt.
2019. jún. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom , szokott nekem ordibalni de nem tudom hogy miről mert nem figyelek rá. Javarészt egyetértek vele .
2019. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs miről beszélni,jobb ha meg se szólal, mert akkor legalább nem hazudik.


Utaljuk egymást,csak kényszerből vagyunk még egy fedél alatt.

2019. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolso,ez szomoru.

Miota vagytok egxutt?

Hogy alakult ez igy,lassan,vagy volt valami konkrét kiválto oka?


Koztunk is voltak hullámvolgyek,volt hogy két hétig se nagyon szoltunk egymáshoz,fe kimásutunk belöle.

2019. jún. 29. 09:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Nektek nem voltak nagyszüleitek, aki együtt voltak 40-50-60 éveket jellemzően a papa halálálig?


A nagyszüleim 1934-ben és 1939-ben születtek, 1957-ben házasodtak össze és 61 éve együtt vannak. Nyilván nincs már miről úgy beszélgetniük. De mindketten jól vannak, mama eljár a boltba, papa eljár az ártézi kútra és kertészkedik, mentálisan is a korukhoz képest okék.


De szerintem ez egy mese, hogy majd akar 30-40 év után is "beszélgetnek" a felek, mint a filmekben, meg ilyenek.

2019. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem,nincs,sajnos...

Koromnál fogva nem a nagyszulom 1939 es,hanem anyukám...Sajnos o olyasmi koru volt,mint én,amikor meghalt apu,58 évesen.


Egyik nagyapámat se ismertem,mert meghaltak mielott megszulettem volna...

2019. jún. 29. 10:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én nagyszüleim 1924-ben és 1933-ban születtek, 65+ éve házasok, kb. 70 éve vannak együtt, mégis sokszor elbeszélgetnek egymással. :) Sokszor előjön a múltidézés amikor ott vagyok náluk, és a papa mondott egy sztorit a mamának, erre mama: "jé, ezt még nem is mondtad"... Pedig valami kb. 75 évvel ezelőtti, gyerekcsínyről volt szó (egy helyen nőttek fel). :D És ők is épek szellemileg teljesen.
2019. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát,ha ott vagy ,csak mondanak valamit,neked is egymásnak is...☺️

Minden házasság másmilyen amugy.Azt tartják,a férfiak kevesebbet beszélnek,a nok a csacsogosabbak..(de nem mindegyik,én se)

2019. jún. 29. 14:50
 9/10 anonim ***** válasza:

26 éve vagyunk házasok. Változó, hogy mikor mennyit beszélgetünk. Én vagyok a férj. Van mikor egy két órát, szinte bármiről. Van mikor csak úgy vagyunk...

Én olvasok, sakkozok. Ő a konyhában tesz vesz.

Én vagyok a csendesebb... Ha esetleg kezd nyomasztó lenni, akkor valami poénosat teszek... Ha főz, mögé állok, s megcsikizem. Itt ott megmarkolászom, s megpaskolom.

Majd megjegyezzük, hogy bezzeg 10 évvel ezelőtt.... S mosolygunk...

Összegezve nagyon változó.

2019. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyósomékról tudok nyilatkozni, igaz, ők nem magyarok - ha jól számolom kb. 35-38 éve együtt, mentálisan és fizikailag is elég fittek. Sok közös hobbi (zene, utazás), de saját érdeklődések is vannak.

Persze ők is kibeszélik a családi dolgokat, sokszor merengenek a múltról, mi hogy volt régen és most, aktuálpolitika (náluk ez normális érvelést takar, nem úgy mint itthon), új projektek a ház körül, kulturális különbségek. Szóval igen, úgy tűnik nekem hogy bár teljesen jól elvannak egyedül is, de igénylik egymás társaságát és jól elbeszélgetnek, igazi csapat.

2019. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!